"Євробачення-2021": українці знімають кумедні пародії на пісню Go_A "ШУМ"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Євробачення-2021": українці знімають кумедні пародії на пісню Go_A "ШУМ"

Також юзери записують цікаві кавери на композицію.

Поки український гурт Go_A готується до фіналу "Євробачення-2021", який відбудеться 22 травня, фани записують кумедні пародії та кавери на конкурсну пісню "ШУМ".

Так, спричинило фурор в Мережі відео агрономів. У ролику, яке зняли в полі на тлі тракторів, вони співали про посівну в захисних костюмах та окулярах. Також, один з працівників танцював у костюмі корови. Відеопародію вже переглянули на YouTube понад 130 тисяч разів.

Редакція сайту ТСН.ua зібрала добірку відео-пародій на Go_A.

У березні актори "Кварталу 95" випустили пародію, де заспівали про вакцинацію. Так, спершу гумористи дякую президенту України Володимиру Зеленському за вакцину от AstraZeneca. Втім, потім заспівали про побічні ефекти: "Сльозяться очки, вилізли побочки, суцільнії муки, трусяться руки".

На YouTube-каналі Eurovision Biss також вийшов ролик з пародією на український електро-фольк гурт. Компанія чоловіків повторила перший кліп на пісню "ШУМ" на тлі моря. Цікаво, що втілив образ солістки Катерини Павленко також чоловік, який зробив собі макіяж. Гітара з картону, синтезатор з 80-х – усе це у відео нижче.

Записали відео й учні та вчителі Шепетівського НВК №1. Щоправда чарівна дівчина сама переспівала конкурсну пісню.

Неможливо оминути увагою і два кавери на трек "ШУМ". Зокрема, автор каналу Malyarevsky ефектно виконав пісню акапельно, відтворивши навіть музику.

Пошуміти вирішила і Ніна Бойкова. Дівчина магічно відтворила дух лісу.

Нагадаємо, стало відомо, під яким номером виступить Україна у фіналі. Гурт Gо-A вийде на сцену у другій половині конкурсу 22 травня. Як минув другий півфінал, ви можете почитати у нашій текстовій хроніці.

Наступна публікація