"Євробачення" без Росії: В НСТУ відповіли на засудження мовною спілкою дій української влади

Дата публікації
Перегляди
2172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Євробачення" без Росії: В НСТУ відповіли на засудження мовною спілкою дій української влади

Фото: ВКонтакте/Юлия Самойлова - Официальная группа

Організатор першості прокоментував заяву ЄМС.

У зв'язку із рішенням Росії не транслювати "Євробачення" з України та незгоду замінити кандидатуру Самойлової, Європейська мовна спілка заявила, що конкурс відбудеться без участі РФ.

У своєму офіційному коментарі НСТУ представило позицію стосовно таких метаморфоз.

Національна суспільна телерадіокомпанія України, як мовник-організатор міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", офіційно повідомила Європейську мовну спілку про заборону Службою безпеки України в'їзду на територію України учасниці від Російської Федерації Юлії Самойловій.

Поважаючи бажання ЄМС забезпечити участь у пісенному конкурсі представників 43-х країн, підтримуючи традиційний дух "Євробачення", українська сторона неодноразово пропонувала Російській Федерації направити в Київ учасника, який не порушував законодавство України.

Однак, російська сторона залишила своє рішення незмінним.

Відмова Першого каналу (Росія) від трансляції "Євробачення" доводить, що попри задекларовану повагу до основоположних цінностей "Євробачення", ключовими серед яких є взаємоповага та аполітичність, метою російської сторони від самого початку була не участь у конкурсі, а створення негативної інформаційної атмосфери навколо підготовки та проведення конкурсу.

НСТУ, в тісній співпраці з ЄМС, продовжує активну підготовку до "Євробачення-2017".

Всього за декілька тижнів Україна радо привітає гостей та прихильників конкурсу у Києві і створить для всіх незабутнє свято музики та загальноєвропейських культурних цінностей.

Такою дослівно є заява мовника від України.

Нагадаємо, після заборони Самойловій в'їжджати на територію України через порушення законодавства держави шляхом перетину кордону окупованого Криму, Росії було запропоновано два варіанти: заміна учасника або ж дистанційне представлення держави на музичній першості. Але РФ від обох шляхів вирішення питання відмовилась.

На "Євробаченні" в Україні не будуть представлені російські виконавці

На "Євробаченні" в Україні не будуть представлені російські виконавці

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація