Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Їм потрібно просто поговорити зі мною: батько Меган вимагає уваги від королівської сім’ї

Томас Маркл знову потрапив у заголовки таблоїдів.

Батько дружини принца Гаррі Меган Томас Маркл, який днями дав чергове інтерв’ю, в якому поділився своїми переживаннями щодо королівського життя своєї доньки, вирішив на цьому не зупинятися.

Так, 73-річний чоловік, який знову вирішив поспілкуватися зі ЗМІ таким чином, вимагає від Королівської родини деякої уваги або, принаймні, визнання, і він не збирається зупинятися, поки не отримає його.

У розмові з TMZ Томас Маркл заявив, що не розуміє розчарування герцогів Сассекських його нещодавнім платним інтерв'ю, адже він просто хоче брати участь в їхньому житті.

"Я мовчав цілий рік, а преса дошкуляла мені, називаючи відлюдником, що ховається в Мексиці, тому-то я і погодився розповісти журналістам свою історію. Це інтерв'ю змусило королівську сім'ю замовчати. Тоді я дав ще одне інтерв'ю, щоб порушити їхнє мовчання. Все, що їм потрібно зробити, це просто поговорити зі мною", - заявив Маркл.

Томас вважає, що мовчання з боку королівської сім’ї – це дурне прийняття бажаного за дійсне того, що таким чином змусять його піти.

"Завтра у мене день народження і мені подобається, що можу змусити мовчати всю королівську сім'ю. Можливо, я зможу розсмішити герцогиню", - оптимістично додав Маркл.

Нагадаємо, обурення поведінкою батька Меган почалося після того, як він дав скандальне інтерв’ю британському телеканалу, а згодом заявив, що королівська сім’я "посадила його на лаву штрафників".

Залиште свій коментар

Вибір редакції