Юлія Саніна з чоловіком стали продюсерами та показали перший кліп підопічної YARIMA

Юлія Саніна з чоловіком стали продюсерами та показали перший кліп підопічної YARIMA

Юлія Саніна, YARIMA та Вал Бебко

Артистка випустила дебютну відеороботу "О нас".

Співачка YARIMA стала переможницею масштабного діджитал-конкурсу гурту The Hardkiss та одного відомого бренду і випустила свій перший сингл під назвою "О нас".

У конкурсі Pepsi Music Star взяли участь понад 1500 музикантів, але перемогу здобула Марія Коваленко — на той момент 17-річна дівчинка з невеликого містечка Карлівка Полтавської області. Маша показала себе не тільки як цікава вокалістка, але і як авторка пісень. Саме такого артиста й шукали судді конкурсу і майбутні продюсери — Юлія Саніна і Вал Бебко. Маша пройшла всі етапи проєкту й разом із перемогою отримала призи — співпрацю з The Hardkiss у створенні мініальбому, знімання кліпу на дебютну пісню й можливість виступу на розігріві у The Hardkiss на ювілейному шоу "Десять" на НСК "Олімпійський".

YARIMA

"YARIMA — це суміш гітарної та легкої електронної музики. Маша — дуже цікава дівчинка з гітарою в руках. Пісню "О нас" Маша написала у 15 років і в нас із Валом були мінімальні правки тексту й мелодії цієї композиції. Працювавши над аранжуваннями для майбутніх пісень Маші, ми намагалися максимально зберегти авторську стилістику, — розповідає Юлія Саніна. — YARIMA — це інтелектуальні тексти юної дівчини, "загорнуті" у зрозумілу форму. Її легко і приємно слухати, але раджу вам максимально вникати в історії, які вона розповідає. У текстах Маші багато актуального і важливого. Те, про що варто задуматися".

Сингл "О нас" — історія про виворот, темні куточки людської душі. "Люди навколо все більше й більше йдуть у негатив, живуть в упередженнях, нав'язуючи свої погляди іншим. Ми і є ці люди, які в поспіху життя думають тільки про себе, — розповідає Маша. — Чи можливо змінити цей світ?! Не факт, але всім нам потрібно зупинитися й задуматися "о нас" — одному точно не відшукати це "світло".

Нагадаємо, що раніше тренерка вокального шоу "Голос країни" Тіна Кароль заявила, що хоче поступитися своїм місцем та віддати суддівське крісло Юлії Саніній. Своєю чергою, Юлія зізналася, чи хотіла б стати тренеркою "Голосу".

Наступна публікація