Юрій Фальоса страшно ревнує молоду дружину, поки вона робить кар'єру у Москві

Дата публікації
Перегляди
2668
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Юрій Фальоса страшно ревнує молоду дружину, поки вона робить кар'єру у Москві

Фальоса та Гойя щасливі одне з одним / Фото: ТСН.ua

Маша Гойя стала дуже популярною у Росії після участі у талант-шоу.

Поки дружина Юрія Фальоси Маша Гойя робить співочу кар'єру в Росії, її чоловік, старший за неї на 28-м років, згоряє від ревнощів, йдеться у ТСН.Особливе.

24-річна дружина Юрія Фальоси в Росії стала популярною після участі в одному з телепроектів. Проте, у чоловіка додалося клопоту, адже до ефектної білявки залицяються навіть у московських пробках.

"Я дуже страшно ревнивий, особливо, коли зараз ці бізнесмени з'явилися, мерседеси, лімузини і хамери ці, всякі різні майбахи", - каже Фальоса.

Маша переконує, що хвилюватись немає причин, проте готова відпустити чоловіка, якщо він закохається в іншу. І сама співачка до нового кохання завжди готова.

"Якщо так станеться, я буду тільки рада і щаслива за цю людину. Я думаю, що він гідний бути щасливим тому, що він дійсно хороша людина. Якщо я закохаюся в кого-небудь, а таке можливо, і я розумію це, це може статися з будь-якою людиною, я готова до цього, в принципі. Але я задовольняюся зараз тим, що у мене є, ціную те, що у мене зараз є", - зізналась Маша.

Однак, обидва стверджують – розлученням і не пахне, а поки готуються до перших великих гастролів Маші Гойя спочатку в Америці, а потім в Росії.

Маша Гойя змушує ревнувати Фальосу

Маша Гойя змушує ревнувати Фальосу
Наступна публікація