Юрій Горбунов провів екскурсію за лаштунками "Танців з зірками" у форматі 360°

Глядачі проекту зможуть віртуально потрапити на знімальний майданчик.

Ведучий легендарного оновленого проекту "Танці з зірками" Юрій Горбунов провів унікальну екскурсію знімальним павільйоном в інноваційному форматі 360°.

Глядачі віртуального туру зможуть відчути себе частиною проекту, адже матимуть можливість пройти шлях, який долає кожна з зіркових пар проекту щонеділі: від гримерних кімнат до зіркового балкона.

Розпочинається екскурсія, звичайно ж, з гримерних кімнат зірок. Саме в цій зоні учасникам проекту роблять макіяж, приміряють вбрання, тут тривають останні приготування перед виходом на паркет.     

Танці з зірками Горбунов екскурсія_5
прес-служба каналу "1+1"
                                                                 

Ще одним місцем, куди зможе потрапити глядач екскурсії в форматі 360°, стане "Red room". Саме з цієї кімнати зірки виходять на паркет, а їхні колеги по проекту прискіпливо спостерігають та вболівають один за одного.

Танці з зірками Горбунов екскурсія_4
прес-служба каналу "1+1"

"У цій кімнаті атмосфера одночасно і святкова, і напружена,  адже кожен вихід на паркет -  це виклик і для самої зірки, і для її конкурентів", - зазначає телеведучий проекту Юрій Горбунов.

Танці з зірками Горбунов екскурсія_3
прес-служба каналу "1+1"

Зірковий екскурсовод також запрошує глядачів унікальної екскурсії відчути себе в ролі учасників,  опинившись в серці знімального майданчика – на головному танцювальному паркеті країни. За допомогою спеціальної технології 360°, можна оглянути все, що бачать зірки оновлених "Танців з зірками": суддівський стіл, глядацьку залу та камери, які стежать за кожним рухом учасника.

Танці з зірками Горбунов екскурсія_2
прес-служба каналу "1+1"

Після того, як виконання танцю вже позаду, кожна пара поспішає на зірковий балкон, з якого відкривається неймовірна панорама на знімальний майданчик. Саме з цього місця учасник проекту дізнається свої бали та місце в турнірній таблиці.

Танці з зірками Горбунов екскурсія_1
прес-служба каналу "1+1"

Глядачі, які бажають не лише віртуально відвідати знімальний майданчик, але й на власні очі побачити, як створюється магічний світ танцю, зробити кілька фото з улюбленими учасниками проекту "Танці з зірками", відчути атмосферу пристрасті, веселощів та кохання на паркеті, можуть купити квитки за посиланням.

Нагадаємо, першою парою, котра залишила "Танці з зірками", стали Олександр Скічко та Ганна Паламарчук. Після вибуття з шоу Скічко через декілька днів після ефіру одружився у Грузії.

Залиште свій коментар