Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юрій Горбунов розповів про початок роботи над спін-офом "Останнього москаля"

Креативний продюсер розпочав роботу над серіалом "Великі Вуйки".

Креативний продюсер серіалу "Великі Вуйки" Юрій Горбунов розповів про роботу над комедією, яка є спін-офом культового серіалу "Останній москаль" на каналі "1+1".

За його словами, зараз творча група завершує роботу над сценарієм, проводить кастинги та проби. Команді проекту доводиться обирати серед багатьох талановитих акторів. Зокрема, серед претендентів на ролі у серіалі зірки успішної комедії "Скажене весілля", серіалів "Школа", "Догори дриґом", "Хороший хлопець" - Анна Кошмал, Сергій Власенко, Даня Вегас, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Віталій Іванченко та інші.

"Великі Вуйки"_2
прес-служба каналу "1+1"
Проби Арама Арзуманяна та Інни Приходько

Однак, хто з улюблених артистів з’явиться у комедії, ще невідомо.

"Великі Вуйки"_6
прес-служба каналу "1+1"

"Ми майже визначилися із кандидатами на головні ролі. Зараз в нас йдуть проби, дивимось, як претенденти грають в ансамблі. Ми також активно ведемо перемовини із запрошеними зірками. Паралельно із цим йде пошук локацій, робота над костюмами. Вже в середині травня ми плануємо розпочати знімання. Оскільки за сюжетом, наші герої переберуться до Києва, саме у столиці буде відбуватися основна частина знімального процесу. Але не лише нею обмежиться географія проекту", - ділиться Юрій Горбунов, однак не зізнається, чи з’явиться у "Великих Вуйках" Іван, його персонаж з "Останнього москаля".

"Великі Вуйки"_10
прес-служба каналу "1+1"

За словами автора ідеї та одного зі сценаристів Миколи Куцика, у "Великих Вуйках" улюблені герої зустрінуться із новими персонажами.

"Багатьом з нас знайомі ці почуття, коли ти вперше приїжджаєш до великого міста. У нашій комедії ми зібрали стереотипні ситуації, дещо гіперболізували емоції за канонами комедійного жанру, аби глядачам було цікаво спостерігати за пригодами наших героїв, а іноді й впізнавати себе. Наші персонажі відкриватимуть для себе усі можливості столиці, звикатимуть до шаленого ритму, сперечатимуться та закохуватимуться".

До речі, в Мережу потрапили кадри із пробами на нові ролі зірок "Скаженого весілля" - Інни Приходько та Арама Арзуманяна

Виробництвом серіалу займається "1+1 Продакшн". Продюсери стрічки: Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Христина Шкабар. Авторами сценарію серіалу "Великі Вуйки" став Микола Куцик, Олексій Приходько, Ярослав Стень та Богдан Гациляк, які створювали й оригінальну історію.

Нагадаємо, зірка "Останнього москаля" Ігор Скрипко готується до весілля з українкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції