Юрій Горбунов розповів, як вони з дружиною Осадчою дізналися про її третю вагітність

Дата публікації
Перегляди
92к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Юрій Горбунов розповів, як вони з дружиною Осадчою дізналися про її третю вагітність

Катерина Осадча та Юрій Горбунов / Фото: instagram.com/kosadcha

Це сталося випадково.

Шоумен, продюсер, актор та ведучий Юрій Горбунов, який 19 серпня вдруге став батьком, розповів, як вони з дружиною Катериною Осадчою дізналися про вагітність.

У бесіді з "Теленеделя" Горбунов зізнався, що вони з Катериною говорили та мріяли ще про другого малюка, але про вагітність Каті дізналися випадково. Це була несподіванка до новорічних свят.

"Ми вдвох мріяли і планували ще одного малюка. Хоча вийшло, як зазвичай - тоді, коли цього зовсім не чекаєш. Ми зрозуміли, що це воно, коли на новорічні свята Катя раптом каже: "Щось я сильно стала відчувати різні запахи: і то не подобається, і це. А тут взагалі кухнею пахне". Я: "Катрусю, ти що?!". Вона: "Точно! Я сама себе не впізнаю". Ось так ми й дізналися про те, що у нас буде поповнення", - зазначив щасливий батько двох синів.

Юрій Горбунов та Катерина Осадча / Фото: instagram.com/gorbunovyuriy

Також ведучий розповів, що під час вагітності вони разом з Катею ходили до лікаря, дивилися на УЗД, як почувається дитинка, та яке це щастя бути присутнім на пологах й перерізати пуповину. Юрій обидва рази, коли дружина народжувала, був поруч із нею і підтримував.

Юрій Горбунов дуже зрадів появі другого сина / Фото: instagram.com/kosadcha
Юрій Горбунов у пологовому / Фото: instagram.com/gorbunovyuriy

Ведучий також поділився спогадами про свою маму, яка прищепила йому любов до музики.

"Так, програму з баяну освоїв у музичній школі. На гітарі там же навчився грати. І все завдяки мамі - вона мене захопила музикою, адже сама була музичною, дуже душевно і гарно співала, грала на бандурі. Син Іван теж проявляє інтерес до гітари, любить і пограти, і мене послухати. Я не крутий музикант, але для Івана і Каті, звичайно, стараюся", - розповів Юрій.

Окрім того, Горбунов заінтригував фанів, що зараз він працює над новим проєктом – серіалом "Скажені сусіди".

Нагадаємо, раніше Юрій Горбунов вперше показав свого старшого сина-копію від Катерини Осадчої Івана. Шоумен знявся з хлопчиком у домашній фотосесії.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Дата публікації
Перегляди
92к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація