Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юрій Горбунов та Катерина Осадча зізналися, що вони разом

Зірки каналу "1+1" стали ведучими "Голосу країни".

Юрій Горбунов та Катерина Осадча стануть ведучими шостого сезону головного вокального шоу "Голос країни" на каналі "1+1".

Для них це не перший досвід спільної роботи. Глядачі "1+1" вже звикли бачити їх разом в таких проектах каналу, як "Голос. Діти-2" і "Маленькі гіганти". Продюсери шоу зазначають, що у виборі ведучих не сумнівалися.

"Юрій і Катя - улюблені ведучі всієї країни. Після проекту "Голос. Діти" ми зрозуміли, що вони – ідеальна пара. Вони чудово виглядають разом, і їх дуже люблять глядачі. За їх телевізійними стосунками стежить безліч українців", - говорить креативний продюсер проекту Володимир Завадюк.

За словами творчої групи, Горбунов працюватиме переважно на сцені і стане сполучною ланкою між учасниками, тренерами та глядачами.

"Після ролі ведучого шоу "Голос. Діти" я радий вести і дорослу версію проекту. Мені буде приємно розділити успіх і хвилювання з нашими учасниками. Упевнений, що шостий сезон буде ще цікавіше - команда, яка працює над шоу, вже перевірена у різних телевізійних боях, і це вже є запорукою успіху. Я радий нашому телевізійному тандему з Катею - у дитячому "Голосі" ми швидко знайшли спільну мову, і глядачам, судячи з відгуків, теж наш дует сподобався", - говорить телеведучий.

Осадча та Горбунов
прес-служба каналу "1+1"
Осадча та Горбунов знову з'являться вдвох на одній сцені

У той же час підтримувати учасників за лаштунками проекту, в стрес-румі, окрім Юрія Горбунова, буде і Катерина Осадча. Ведучі по черзі виконуватимуть цю функцію.

"Оскільки зазвичай я працюю у кадрі сама, для мене дуже важливий професіоналізм партнера на майданчику, адже під час ефіру (а особливо у прямому ефірі) ведучі мають розуміти один одного з напівслова. Тому мені приємно, що саме Юра став моїм партнером по проекту. Крім того, у нього чудове почуття гумору, що полегшує нашу співпрацю", - коментує Катерина Осадча.

Нагадаємо, як стало відомо раніше, тренерами шостого сезону стануть Потап, Іван Дорн і Тіна Кароль, а ім'я четвертого наставника творці проекту поки не називають.

Вперше в історії проекту глядачі побачать залаштунки шоу. Також особливістю шостого сезону "Голосу країни" стане інтернаціональний склад учасників – вокалістів з усього світу приваблює різноманітність музичного репертуару української версії проекту. Учасники шоу зламають всі стереотипи, адже вони мають не просто потужний голос, а й власний музичний світогляд. Також в постановках шостого сезону "Голосу країни" творча група проекту задіє найсучасніші технології, новітні спецефекти і масштабні декорації, а на сцені проекту покажуть номери, які обіцяють стати найяскравішими в історії проекту. Зазначимо, новий сезон головного вокального шоу країни вийде в ефірі каналу "1+1" вже зовсім скоро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції