Юрій Горбунов вперше розповів про партнерські пологи з Катериною Осадчою: "Я весь час плакав"

Юрій Горбунов вперше розповів про партнерські пологи з Катериною Осадчою: "Я весь час плакав"

Фото: instagram.com/gorbunovyuriy

Ведучий заявив, що чоловіки набагато слабкіші від жінок.

Популярний український шоумен, ведучий "Голосу країни-11" Юрій Горбунов вперше розповів про пологи зіркової дружини Катерини Осадчої.

У лютому 2017 року ведуча "Світського життя" народила коханому первістка Івана. Горбунов пригадав цей день в інтерв’ю Славі Дьоміну. Так, знаменитість поділився, що був присутній під час народження малюка та заявив, що чоловіки набагато слабкіші від жінок.

Таке враження, що я у минулому житті був бабкою-повитухою. Я все розумію, щоправда, ми ходили на курси. Але теорія – це одне, а практика – інше. Мене нічого не вибило з колії, я був впевнений в собі, розумів, що відбувається. Я би всіх чоловіків примушував йти на пологи.

поділився зірка
Фото: instagram.com/gorbunovyuriy

Також Горбунов зізнався, що не міг стримати сліз ще до появи сина на світ.

Я весь час плакав. Особливо, коли він спав на мені потім 45 хвилин. Коли дружина народжує, а чоловіки десь три дні гуляють і святкують з друзями – це зрозуміло, але це штамп. Виявляється, що дитина через тіло матері батька завжди чує і відчуває набагато ліпше, ніж саму маму. Тому перший родич після народження дитини не мама, а тато. Тому, коли він десь бухає там, то в дитини внутрішньо виникне запитання "Де ж цей чувак?".

розповів Юрій

Телезірка додав, що після того, як побачив пологи коханої, багато що пробачає Катерині Осадчій, адже розуміє, через що вона пройшла. Крім того, ведучий поділився, що мріє про донечку.

Нагадаємо, 18 лютого Катерина Осадча та Юрій Горбунов у family look відсвяткували 4-річчя сина. Пара влаштувала для малечі яскраву вечірку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація