Юрій Кот зрадив Україну і втік до Росії: як колишній ведучий став палким путіністом і пропагандистом

Юрій Кот зрадив Україну і втік до Росії: як колишній ведучий став палким путіністом і пропагандистом

Юрій Кот / Фото: скриншот з відео

Ведучий ще 2014 року яскраво продемонстрував свої проросійські погляди, хоча до цього активно працював в Україні та розвивався у професійному плані.

Колишній ведучий Юрій Кот свого часу був улюбленцем української аудиторії. Він працював в українських проєктах та вів різноманітні шоу.

Однак коли почалася Революція гідності, коли росія анексувала Крим і розв'язала війну на Донбасі, Юрій Кот неочікувано підтримав країну-агресорку.

Редакція сайту ТСН.ua пропонує дізнатися, як ведучий зрадив Україну, втік до росії, став палким путіністом та активно почав підігравати російській пропаганді, розповсюджуючи різні фейки про українців.

Юрій Кот / Фото: скриншот з відео

Юрій Кот – уродженець Житомира. Він народився в родині актора та вчительки української мови й літератури. Сам скандальний ведучий закінчив Житомирський педагогічний інститут та Київський театральний.

Свою кар'єру Кот розпочав у Житомирі, де працював диктором на місцевому радіо. Славу скандальному ведучому приніс "Інтер", де він був бренд-голосом телеканалу від 1999 року до 2011-го.

Юрій Кот / Фото: скриншот з відео

Зокрема, за час своєї кар'єри в Україні Кот був ведучим таких проєктів як "Національна лотерея", "Все для тебе", "Світло", "Весілля для тебе" та інших. Що примітно, скандальний Кот розмовляв українською мовою.

Коли в Україні почалася Революція гідності, Кот неочікувано здивував своєю позицією. Він став ведучим так званого Антимайдану. Коли росія анексувала український півострів Крим, Кот підтримав дії країни-агресорки. Також ведучий не приховував свого захоплення, що на сході України почалася війна.

Юрій Кот / Фото: скриншот з відео

В росії зрадник Юрій Кот живе від 2014 року. Майже одразу після переїзду до країни-агресорки ведучий почав підігравати російській пропаганді, розповсюджувати фейки про Україну та просувати наративи рф.

Юрій Кот почав працювати на російських телеканалах, вести передачі, в яких висвітлював українців у негативному світлі. Окрім того, він був одним з організаторів пропагандистського проросійського ходу "Безсмертний полк".

Юрій Кот / Фото: скриншот з відео

Коли росія розпочала повномасштабне вторгнення, скандальний ведучий почав більше підігравати російській пропаганді. Він створив Telegram-канал, де прославляє злочини окупантів на українських землях, розповсюджує фейки про війну та активно підтримує росію.

За таку позицію Юрію Коту 2022 року оголосили підозру в держзраді. Згідно зі статтею, яку порушено проти ведучого, йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Юрій Кот / Фото: скриншот з відео

Нагадаємо, нещодавно акторка зі стрічки "Кавказька полонянка" Наталія Варлей вперше прокоментувала війну в Україні. Артистка видала свою позицію щодо вторгнення росії на територію незалежної країни.

Читайте також:

Наступна публікація