Юрій Нікітін про те, що підірвало здоров'я Андрія Данилка: "Була дуже важка ситуація"

Юрій Нікітін про те, що підірвало здоров'я Андрія Данилка: "Була дуже важка ситуація"

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Юрій Нікітін про те, що підірвало здоров'я Андрія Данилка: "Була дуже важка ситуація"

Криза у житті артиста наступила після участі у "Євробаченні".

Українська артистка Вєрка Сердючка у виконанні актора Андрія Данилка одна із найзатребуваніших у країнах СНД.

Як розповів продюсер артистки Юрій Нікітін у програмі "ЖВЛ", бувало так, що Сердючка могла дати вісім концертів за один приїзд, приміром, до Нью-Йорка. А 2007-го Вєрка поставила на вуха Європу, взявши участь у "Євробаченні".

"Ми тоді на "Євробаченні" ані на жодну пресконференцію не могли увійти. Нас вносили! Тобто, ось піднімали Сердючку. І ось розштовхували всіх. І заносили!" – пригадав Нікітін.

Юрій Нікітін та Андрій Данилко / Фото: instagram.com/yuriynikitin

Проте тоді Вєрка посіла друге місце. Такий неймовірний злет пробачити зірці не змогли. Особливо агресивно до участі Сердючки в "Євробаченні" і до її успіху поставилася Росія. У пісні виконавиці вони розчули слова "не лаша тумбай", а "Раша, ґудбай"! Й оголосили нашій співачці справжню війну! Вєрці перекрили кисень. А з російських телеканалів мало не щодня скандували "жодного концерту Сердючки в Росії не буде".

"Пісня називалася - Лаша Тумбай! Це був перший замовний такий політичний захід за участю артиста - це було зі мною! Тоді мені перекрили все! Я навіть не міг нічого сказати!" – зізнався Данилко.

Актор цей період переживав украй болісно. Він відчував спустошення. І більше не хотів веселити людей. За словами Нікітіна, скандал із російськими ЗМІ дуже підірвав душевний стан генія.

"Насправді, напругженість була просто колосальна. Він мало спав, він дуже сильно нервував. У нього було нервове виснаження. Дуже складна ситуація була", - зазначив Нікітін.

А ще продюсер не приховує, що Данилко тоді дуже втомився фізично.

"Це був найбільш гастрольований артист в СНД. Тобто, не було артиста, з ким би можна було порівняти Вєрку Сердючку! Це тури по 40, 50, 100 концертів! А в Нью-Йорку 8 концертів на одному майданчику. За один приїзд. Я не знаю, хто ще так працює. Ніхто! Відповідно, рано чи пізно Андрій мав втомитися", - прокоментував продюсер.

Данилко сильно підірвав своє здоров’я та їздив на лікування за кордон. Він планував прощальний тур, однак останні концерти так і не відбулися. Сьогодні Нікітін каже, що виступи будуть і Сердючка зі сцени поки що не йде.

"Артист перебуває в такому тонусі, що, боюся, прощального туру не буде. Данилко останнім часом не говорить про те, що час прощатися з Сердючкою, а навпаки - пропонує ідеї і фонтанує ідеями, як її можна розвивати! Тур буде точно не прощальний!" – запевнив Нікітін.

Нагадаємо, що днями Андрій Данилко вперше розповів, що саме сталося з його здоров'ям та які проблеми його турбують.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація