Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юсипчук – в Інтернеті, Ivan NAVI – як Беллуччі: зіркові холостяки розповіли, де шукають кохання

Публічним людям не просто знайти кохання.

Володар титулу "Містер світу", актор Богдан Юсипчук шукає кохання в Інтернеті, ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв не може знайти собі пару через власний характер, а співак Ivan NAVI пережив справжню любовну драму і розірвав заручини, йдеться у "Світському житті".

Трійка завидних зіркових холостяків розповіли, кого вони бачать поряд з собою і де шукають другу половинку.

Так філософ за освітою та по життю, ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв зізнався, що жінкам з ним буває непереливки.

"Дівчата, на відміну від хлопців, вони мають постійно відчувати приналежність до когось. Якщо вони вже вхопили це своє. А коли ти їм даєш знати, що ні, мені треба відпочити трошки, я маю побути один. У мене має бути простір. Це лякає", - сказав Єгор.

Завидні холостяки_1
Єгор Гордєєв

У той же час ведучий пожалівся, що його часто сприймають як певний образ "чувака з телевізора" і додав, що публічність – це важко.

Однак Єгор Гордєєв не проти ініціативи від дівчат:

"Буває так, що ти соромишся,  дівчина – ні. Чому ні", - пояснює ведучий.

Точних критеріїв до майбутньої обраниці зірка не висуває, хоча дещо все ж таки має бути неодмінно

"Це обов’язково має бути почуття гумору. Це те, що об’єднує і те, що багато що може виправити", - прокоментував Єгор.

А от співака Ivan NAVI шанувальниці атакують, але щирості в їхніх почуттях бракує.

"Ти не розумієш, вона з тобою через те, що тебе любить, чи через те, що хоче якусь вигоду отримати з цього", - пояснив Іван.

ВідеоТОП 3 холостяки: Єгор Гордєєв, Ivan NAVI та Богдан Юсипчук розповіли, як полонити їхні серця

Володар титулу "Містер світу" та актор Богдан Юсипчук шукає кохання в Інтернеті. Ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв не може знайти собі пару через власний характер. А зірка Галичини – співак Ivan NAVI – пережив справжню любовну драму і розірвав заручини. Трійка найзавидніших зіркових холостяків шукають наречених: як підкорити їхні серця – дивіться у сюжеті. 

ТОП 3 холостяки: Єгор Гордєєв, Ivan NAVI та Богдан Юсипчук розповіли, як полонити їхні серця

Розуміння Іван шукав не серед прихильниць, а за лаштунками серед колежанок. Усі попередні подружки артиста теж співали.

"Я був заручений і про це дуже мало хто знає. Я освідчився дівчині. Вже зала розглядалася і гостей вже частково запросили. Та потім в один прекрасний момент все пішло шкереберть. Скажімо так, що я ні про що не шкодую", - зізнався артист.

Завидні холостяки_4
Ivan NAVI

Зірка дискотек шукає наречену за образом і подобою відомої акторки.

"У мене є ідеал жінки. Це є не секрет, це Моніка Беллуччі. І Венсан Кассель, я вважаю, що зробив найбільшу помилку, що з нею розлучився. Я взагалі не розумію, що могло статися, щоб з Монікою", - дивується виконавець.

Іван зауважив, що вважає родину найголовнішим у житті.

"Сім’я, я вважаю, це є основне. Буде сім’я і буде тоді заради кого ти живеш. Тобі треба комусь те, що ти напрацював передати, відповідно має бути сім’я", - сказав артист.

Суддя проекту "Модель XL", 30-річний красень Богдан Юсипчук про серйозні стосунки з обов’язками поки не думає, він сповна насолоджується парубоцькою свободою.

"Я нікому із дівчат не брехав, я нікому не обіцяв одружитися, плани були. Але коли мені казали: "Так, в тебе рік". Я казав: "Ну добрий вечір", - зазначив Богдан.

Нові знайомства актор шукає в Інтернеті.

"А де, коли знайомитися? Або на зніманнях, а на зніманнях ми вже фактично всі всіх знаємо, або соцмережі. По тому, як людина позує на фотографіях, по тому, як вона пише я вже на 70% знаю, чи вона цікава мені, чи ні", - зауважив Юсипчук.

Суддя модельного шоу знається на дівочих типажах. Біля себе хоче бачити не пишну, але розкішну

"Звичайно хочеться, щоб у дівчини було густе волосся, вона здається більш жіночною. І мені подобаються брюнетки більше, ніж білявки, набагато", - прокоментував актор.

Залиште свій коментар

Вибір редакції