Юзерів обурило інтерв'ю Дорна, в якому він назвав агресію Росії в Украіні "сваркою"

Український співак відхрестився від допомоги бійцям АТО.

Відомий український співак Іван Дорн в інтерв'ю російському журналісту Юрію Дудю назвав агресію РФ в Україні "сваркою двох побратимів" і відхрестився від допомоги бійцям АТО.

"Коли сталася сварка двох побратимів... Усі молодші брати сказали "ні" всьому від старшого брата," хочемо все своє", - так співак пояснив події на сході України.

Також Дорн заявив, що ніколи не допомагав бійцям АТО, а перераховував гроші постраждалим від обстрілів жителям Маріуполя, а волонтери вирішили ці кошти перерахувати на потреби військових.

Крім того, під час свого концерту в Москві Іван Дорн розповів, що між українцями і росіянами "немає нічого, крім дружби", і попросив москвичів передати привіт киянам. Фрагмент виступу артиста показали в інтерв'ю.

"Люди кажуть про те, що є проблеми. Проблеми в їхніх головах, ось, де їхні проблеми, і нехай подавляться ними, цими проблемами, раз і назавжди! Між нами немає нічого! Немає нічого, крім дружби! Давайте всією Москвою передамо дружній Києву привіт! І нехай це побачать всі!" – сказав Дорн зі сцени і усі в залі підтримали його заклик.

В інтерв'ю Іван Дорн зізнався, що здивувався такій реакції. Він сказав, що багатьом в Україні не подобається те, що він виступає в Росії.

"Політикам це не подобається... Просто сам факт того, що я виступаю в Росії – це обурливо. Ну, саме для тих, хто затятий русофоб, їм теж це не подобається. А іншим людям, насправді, їм, чесно кажучи, - по барабану, що я кажу, їм важливіше моя музика", - вважає Дорн.

Реакція українських користувачів соціальних мереж не змусила на себе довго чекати. Юзери обурені висловлюваннями Дорна про "дружбу", коли про російську агресію в Україні говорить весь світ.

Залиште свій коментар