Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З дитинства мріяла зробити пластичну операцію: Віра Кекелія розповіла про свої комплекси

Співачка дала відверте інтерв'ю журналу "Караван історій".

Популярна українська співачка і учасниця шоу "Жіночий Квартал" Віра Кекелія, яка нещодавно пригадала як пародіювала Бейонсе та Тіну Кароль, наразі дала відверте інтерв'ю, в якому розповіла про життєві цінності, комплекси і позитивне мислення.

Розмова зі співачкою опублікована у виданні "Караван історій".

Віра Кекелія_1

Виконавиця вперше зізналася, що комплексувала з приводу зовнішності, але з часом навчилася себе приймати такою, яка є.

"Мені завжди шалено не подобався мій ніс. З дитинства мріяла - яка ж дурість - зробити пластичну операцію. Ще мені не подобалися мої ноги, я їх майже ненавиділа. Почала займатися - їхня форма змінилася, як мені подобається. Потрібно вчитися себе приймати. Якщо все ж таки щось хочеш змінити в собі - тоді працюй над цим. Як згадаю, які у мене комплекси були. Наче важкий мішок за плечима. Зараз залишився рюкзачок", - поділилася своїми спогадами зірка.

Зауважимо, Віра Кекелія є однією з найяскравіших учасниць проекту "Жіночий Квартал". За її словами гумор і позитивний настрій - це постійні супутники не тільки на сцені, а й у житті.

Віра Кекелія_5

"Я несерйозна людина, не доведи Господи. Інакше була б супердепресивною. Якщо ти сам себе не будеш надихати, тебе буде оточувати все погане. І тепер у мене завжди заряд плюс", - заявила зірка.

Також в інтерв'ю співачка поділилася, в чому бачить покликання артиста, і як налаштовується перед виступами.

"Головне наше покликання - не займатися самомилуванням: "Ах, мене покажуть по телевізору!" - а поділитися емоцією. Перед глядачем ти не маєш права з'явитися порожнім і млявим. Якщо будеш за лаштунками розхлюпувати настрій, ти не віддаси те, що маєш, на сцені. Тому люди, пов'язані з публічними виступами, можуть часом поводитися тихіше. Це економія себе. У мене так перед концертами. Чоловік довго не міг зрозуміти, що відбувається, думав, що я не в настрої, щось трапилося, запитував, чи все у мене добре", - зауважила співачка.

Зауважимо, нещодавно відбулася прем'єра чуттєвої дуетної пісні Віри Кекелії і її чоловіка Романа Дуди "Тобі", в якій відома музична пара розповіла історію свого кохання. Віра та Роман вже готують новий сюрприз для шанувальників - найближчим часом вийде кліп на цю композицію.

Віра Кекелія_2

Віра також розповіла, що близькі люди для неї - найцінніше в житті, а все, що відбувається навколо, - лише відображення внутрішнього стану.

"Найцінніше, що може дати життя, - сім'я і друзі, гідні люди, які тебе оточують. А якщо навколо погані, потрібно шукати в собі зародки того, що їх притягнуло. У мене був період, коли я притягувала не надто хороших людей. І мені це пішло на користь: я чітко зрозуміла, що себе потрібно цінувати", - підсумувала Віра.

Віра Кекелія_3

Нагадаємо, нещодавно Віра Кекелія та Роман Дуда розповіли про поповнення у родині та теплі зустрічі з подружжям Бабкіних.

Залиште свій коментар

Вибір редакції