З Гарві Вайнштейна зняли одне обвинувачення у сексуальному насильстві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скандальний продюсер частково виправданий у справі про примус до занять оральним сексом.

Прокуратура Нью-Йорка зняла одне з трьох звинувачень в сексуальному насильстві, пред'явлених голлівудському продюсеру Гарві Вайнштейну, який нещодавно надав суду докази свої невинності у зґвалтуванні.

Про це повідомляє видання The Guardian.

Гарві Вайнштейн_3
Reuters

Відзначається, що йдеться про звинувачення з боку актриси Люсії Еванс, яка стверджувала, що Вайнштейн примусив її до орального сексу 2004 року. Як Еванс розповідала журналістам, інцидент стався в офісі продюсера. 

Адвокат Вайнштейна стверджує, що обвинувачка повинна бути притягнута до кримінальної відповідальності за неправдиві свідчення після прийняття рішення про припинення справи проти нього.

Гарві Вайнштейн_2
Reuters

Втім, це далеко не єдиний скандал за участю кінопродюсера. Після публікації в газеті New York Times, а також в журналі New Yorker розслідувань з зізнаннями жертв Вайнштейна, йому було пред'явлено одразу три звинувачення.

Інші два звинувачення полягають в тому, що Вайнштейн зґвалтував жінку 2013 року і примусив до дій сексуального характеру іншу жертву 2006-го. Їх імена не розкриваються.

На неналежну поведінку продюсера поскаржилися також відомі акторки Сальма Гайєк, Азія Ардженто, Ешлі Джадд та багато інших. У зв'язку з цим Вайнштейн був звільнений з заснованої ним же компанії Weinstein Со. Незабаром про розлучення з продюсером заявила і його дружина.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

Залиште свій коментар

Вибір редакції