З Кевіна Спейсі зняли обвинувачення у сексуальних домаганнях до 18-річного хлопця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це єдина справа щодо актора, яка дійшла до суду.

Прокурори штату Массачусетс закрили кримінальну справу і зняли обвинувачення у сексуальних домаганнях з актора Кевіна Спейсі.

Прокурор округу Кейп-Айленд Майкл О'Кіф сказав, що рішення було прийняте "через відсутність свідка, що подав скаргу", повідомляє CNN.

Ймовірна жертва скористалася правом не свідчити проти себе у суді. Позивач відмовився розповідати про зникнення телефону, з якого нібито надсилав повідомлення і відео своїй дівчині у ніч ймовірного нападу з боку Спейсі. 

Захист актора стверджував, що з телефону могли видалити дані, що підтверджують його невинуватість.

Нагадаємо, масштабний секс-скандал навколо Кевіна Спейсі розпочався після того, як зірка серіалу Star Trek Ентоні Репп розповів, що коли йому було 14 років, п'яний актор спробував спокусити його. Згодом про сексуальні домагання з боку Спейсі заявило ще з десяток чоловіків, але до суду дійшла лише одна справа - щодо домагань до 18-річного юнака, яке нібито мало місце у 2016 році.

ВідеоОдна з імовірних жертв домагань Кевіна Спейсі неочікувано відкликала свій позов

Мінус одне звинувачення. Кілька років тому зірку "Карткового будинку" Кевіна Спейсі звинувачували у зґвалтуванні та домаганнях декілька чоловіків. Проти актора розпочали слідство. Однак одна з імовірних жертв зірки неочікувано відкликала позов.

Одна з імовірних жертв домагань Кевіна Спейсі неочікувано відкликала свій позов

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції