Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З ким товаришують зірки: Полякова проміняла подружок на чоловіка, а Кошовий телефонує по ночах тещі

9 червня у світі святкують Міжнародний день друзів.

9 червня у всьому світі відзначають День друзів.

Ми дізналися у тренерів проекту "Ліга сміху", хто для них найближчий друг в житті. Так, Оля Полякова зізналася, що для неї справжнім другом став її чоловік, а ось актор "95 Кварталу" Євген Кошовий своїми близькими друзями назвав Володимира Зеленського та тещу.

Нагадаємо, нові випуски проекту вийдуть на "1+1" вже восени, а знімання Літнього кубку відбудуться у Києві 20 серпня.

Юрій Ткач

Зірки "Ліги сміху"_7
Студія "Квартал 95"
Юрій Ткач

"Моя дружина Вікуся – мій близький друг. Ми одразу зрозуміли, що повинні бути разом, хоч і почався наш роман з дружніх стосунків. У нас було кохання з першого погляду зі всіма наслідками цього. Пам'ятаю, я звернув увагу, що Віка називала мене нормальним чуваком, і мене це зачепило. Адже нормальний друг – це той, з яким можна про все поговорити, ненудно і помовчати, і який тебе з півслова розуміє. Моя Віка саме така".

Влад Яма

Зірки "Ліги сміху"_4
Студія "Квартал 95"
Влад Яма

"У мене є друг Діма, який став хрещеним батьком мого сина. Він був моїм товаришем ще з університету. Ми познайомилися в гуртожитку, і через багато що пройшли разом. Він теж пов'язаний зі спортом і працює фітнес-тренером. Так склалося, що зараз він живе в Маямі, але дружбі це не перешкода. За півтора року, наприклад, ми вже двычы їздили до нього в гості. Так що навіть великі відстані – не привід переривати зв'язок зі справжніми друзями".

Євген Кошовий

Зірки "Ліги сміху"_2
Студія "Квартал 95"
Євген Кошовий

"У мене двоє близьких друзів – це теща і Вова Зеленський. Я можу їм зателефонувати в будь-який час дня і ночі. З Вовою ми познайомилися на фестивалі КВК, коли він вже був зіркою, а мені було років 17. Ну а з тещею, яку я вже багато років називаю мамою, мене познайомила, власне, моя дружина Ксюша, коли ми тільки почали зустрічатися".

Оля Полякова

"Так вийшло, що чоловік мені замінив всіх подруг. Вони, звичайно, і зараз є, але чоловік по правді мені цікавіше. Вибачте, мої улюблені дівчатка. Крім того, з подругою я б не змогла прожити в одному будинку 15 років".

Надя Дорофєєва

Зірки "Ліги сміху"_6
Студія "Квартал 95"
Надя Дорофєєва

"Я люблю людей і намагаюся оточувати себе гарними і позитивними друзями. Всі з компанії "MOZGI Entertainment" дійсно є моїми близькими товаришами. До мене на виступи "Ліги сміху" часто приходить подруга Маша і мій чоловік Вова. У мене немає такого, що друзі "кучкуються" по різних компаніях, і тільки я – їхня сполучна ланка. Всі важливі події ми святкуємо і проводимо разом".

Стас Боклан

Зірки "Ліги сміху"_3
Студія "Квартал 95"
Стас Боклан

"Найближчий мій друг – це моя дружина. Ми можемо говорити і обговорювати що завгодно. В цьому ж і полягає дружба. Тому ми вже багато років разом".

Залиште свій коментар

Вибір редакції