З короною на голові та цитуючи Толстого: як Оля Полякова 35-річчя святкувала

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День народження зірка зустріла у Таїланді.

Українська співачка Оля Полякова, донька якої зворушливо привітала зіркову маму з днем народження, розповіла, як зустріла своє 35-річчя.

Святкування Полякова влаштувала у Таїланді на острові Самуї. Від самого ранку Оля вирушила по магазинах за традиційними тайськими вбраннями, у яких були всі жінки на її вечірці. День народження знаменитість відсвяткувала у колі своєї сім'ї, а також сім'ї свого продюсера Михайла Ясинського.

35-річчя Олі Полякової_4
прес-служба Олі Полякової
Оля Полякова з доньками та дружиною і донькою Михайла Ясинського

Потім Оля провела для своїх шанувальників прямий ефір в Instagram, під час якого процитувала роман Льва Толстого "Війна і мир", описуючи маму Наташі Ростової: "Вона була жінка пенсійного віку 35 років". Полякова, звичайно ж, пожартувала з приводу цієї цитати і продовжила вбиратися.

Спочатку зіркова мама одягла молодшу доньку Алісу, а потім вбралася сама. Полякова для себе обрала найбільшу корону на знак винуватиці святкування.

35-річчя Олі Полякової_2
прес-служба Олі Полякової
Оля Полякова з донькою Марією

Не обійшлося і без курйозних моментів. Так, за годину до початку вечірки артистці зателефонував менеджер і повідомив, що музиканти, яких Оля замовила виступити, приїхати не зможуть. Та артистка не розгубилася і почала імпровізувати.

Нагадаємо, що раніше ми зібрали для вас цікаві факти про Олю Полякову. Виявляється, якось чоловік подарував співачці на день народження пенсію, окрім того колись артистка співала у церковному хорі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції