Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З присмаком 80-х: Макс Барських влаштує перше багатотисячне прослуховування нового альбому "Сім"

У київському МВЦ відбудеться прем'єра нового шоу-передпрослуховування артиста.

29 листопада в київському МВЦ відбудеться прем'єра нового шоу-передпрослуховування Макса Барських "Сім", який нещодавно випустив ліричний сингл-"чоловіче одкровення"
 
Унікальна подія відбудеться тільки один раз і присвячена буде новому лонгплею артиста.
 
Багатотисячна аудиторія буде залучена в перше ексклюзивне прослуховування альбому, реліз якого відбудеться через два місяці після прем'єри на сцені. Як і весь альбом "Сім", що увібрав в себе риси танцювального сентименталізму, нове шоу Барських буде присвячене естетиці 80-х.

Макс Барських_1
Прес-служба Макса Барських

"Я зібрав пережиті мною історії і обрамив їх сінті-попом, дип-хаусом та присмаком 80-х, оскільки, на мою думку, в музиці того часу було багато почуттів і романтики. Я хочу поділитися своїми піснями з першими слухачами просто на концерті, хочу відчути їх щиру хвилю сприйняття "тут і зараз". Ми будемо танцювати, співати і відчувати разом. Це шоу - справжнє свято", - розповів Макс Барських.
 
Весь концепт концерту задуманий як мультиекранна танцювальна дія з елементами театру, до якого буде залучений і сам глядач.

"Цього разу всі наші зусилля, крім традиційного надсвітового і аудіовізуального рішення, будуть спрямовані на максимальну близькість Макса з його глядачем. Ми хочемо, щоб кожна емоція артиста була видна кожній людині, що прийшла на концерт. Оскільки МВЦ вміщує набагато більше людей, ніж Палац спорту, ми довго вирішували, як досягти поставленого завдання і в підсумку розробили мультикамерну трансляцію під час концерту", - поділився своїми ідеями режисер шоу Алан Бадоєв.
 
Крім нових пісень зі сцени також прозвучать головні хіти артиста в авторському прочитанні хореографа-постановника Руслана Махова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції