Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З'явилася реальна надія: Анна Сєдокова судиться за спадок загиблого екс-чоловіка з його вдовою

Співачка повідомила, що перемогла у суді.

Популярна співачка Анна Сєдокова, яка днями розповіла, що намагається домогтися справедливості у боротьбі за спадок дочки Аліни, поділилася новими подробицями судового процесу.

Зірка наразі повідомила, що у них з'явилася реальна надія на отримання спадку, який, після смерті її батька футболіста Валентина Белькевича, дівчинка так і не отримала.

Як зазначила Анна на своїй сторінці Instagram "апеляційний суд залишив чинним рішення суду першої інстанції".

"Тепер у Аліни з'явилася реальна надія. Нас ще чекають судові суперечки, але це означає, що сьогодні ми перемогли в суді! Ми всі. І це відбулося завдяки вашій підтримці, завдяки тому, що ви небайдужі! Спасибі суддям, спасибі адвокатам, спасибі пресі , яка підтримала нас з донькою, і батьками Валентина! " - написала Сєдокова, подякувавши також всім причетним до такого результату.

Зокрема, співачка підкреслила, що досягти цього їй допомогли підписники в соцмережах і ЗМІ, які оприлюднили інформацію про скандал.

Зазначимо, Анна Сєдокова зізналася, що вже три роки веде судовий спір за спадщину з вдовою Валентина Белькевича, який помер 2014 року  в результаті тромбоемболії.

Нагадаємо, не так давно Анна Сєдокова також вела боротьбу в суді за право бачитися зі своєю молодшою донькою Монікою, яке оскаржував її екс-чоловік, бізнесмен Максим Чернявський. Міжнародний суд поставив крапку в скандальній історії української співачки, дозволивши їй спілкуватися з дитиною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції