Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З’явилися перші кадри зі знімального майданчику другого сезону серіалу "Школа"

Днями на фестивалі Atlas Weekend відбувся день серіалу "Школа".

Днями на найпопулярнішому музичному фестивалі Atlas Weekend відбувся день серіалу "Школа", в рамках якого головні актори популярної стрічки зустрілися зі своїми прихильниками.

На одній сцені зібралися виконавці головних ролей серіалу Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Ліза Василенко, Ірина Кудашова, Карина Чернявська, Олександр Петренко, Богдан Осадчук, Олег Виговський та суперфіналістка вокального проекту "Голос країни-8" Анна Трінчер, яка нещодавно розсекретила стосунки зі своїм колегою.

Серіал Школа_11
прес-служба каналу "1+1"

Актори в рамках фестивалю підготували яскраву концерту програму.

Серіал Школа_4
прес-служба каналу "1+1"

Олена Курта, виконавиця ролі суворого завуча школи Дарини Петрівни, перед фанатами постала в образі ніжної танцівниці народного аргентинського танцю та навіть зіграла на барабані.

Серіал Школа_3
прес-служба каналу "1+1"

А виконавиця ролі Нати та суперфіналістка "Голосу країни-8" Анна Трінчер заспівала власні запальні пісні "У любви нет возраста" та "Не бойся".

Серіал Школа_7
прес-служба каналу "1+1"

Серіал Школа_1
прес-служба каналу "1+1"

До Ані також доєдналася її серіальна подруга Карина Чернявська, знайома глядачам як Ася. Акторка заспівала зі сцени пісню гурту "Один в каное" "Човен".

Ліза Василенко (Лола), яка представила книжку "Щоденник Лоли", просто на сцені провела конкурс та обрала переможця, якому подарувала набір сувенірної продукції із зображенням головних героїв серіалу.

Виконавиця Іра Кудашова, яка виконала роль Ніки у стрічці, під бітбокс Олега Виговського (Назара) спробувала зачитати реп. 

Серіал Школа_10
прес-служба каналу "1+1"

Наприкінці виступу до акторів приєднався гурт "Антитіла" і разом з фанатами та акторами виконав саундтрек серіалу "Школа" "TDME".

Серіал Школа_8
прес-служба каналу "1+1"

Кульмінацією заходу став показ перших кадрів, знятих на знімальному майданчику другого сезону серіалу, у якому актори разом з командою проекту проводять екскурсію знайомою глядачам школою.

Серіал Школа_9
прес-служба каналу "1+1"

Зауважимо, у другому сезоні серіалу "Школа" глядачі дізнаються, які таємниці викладачі приховують у вчительській, хто погрожував головній героїні Ніці в останніх серіях першого сезону, та чи зможе Лола залишитися найпопулярнішою дівчиною у школі і повернути Пашу. 

Окрім того, у нових серіях стане відомо, як будуть розвиватись романтичні стосунки Каті та Алекса.

Ще однією інтригою сезону залишається те, як складеться життя вимогливої та суворої Дарини Петрівни, та чи зможе вона повернути владу у школі до своїх рук.

У нових серіях 10-Б стане випускним класом - 11-Б, у стрічці з'являться нові герої - учні 10-Б, з якими головним героям доведеться боротися за лідерство у школі. 

Прем’єра другого сезону стрічки відбудеться восени на телеканалі "1+1". 

Нагадаємо, нещодавно Анна Трінчер розповіла, яке захоплення з'явиться у її героїні у другому сезоні серіалу "Школа".

Вибір редакції