З'явилося відео затримання французького музиканта Маруані у Москві

Лідер групи Space був затриманий після заяви Кіркорова.

Російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував відео затримання лідера французької групи Space Дідьє Маруані у Москві.

Як видно на відео, Маруані намагається чинити опір затриманню.

Арешт відбувся після заяви російського співака Філіпа Кіркорова, який поскаржився правоохоронцям на вимагання з боку Маруані.

Напередодні лідер групи Space звинуватив Кіркорова в порушенні авторських прав. За словами Дідьє Маруані, пісня російського співака "Жестокая любовь" є переробкою його композиції "Symphonic Space Dream". Він зажадав від російського суду заборонити Кіркорову виконувати спірну пісню і відшкодувати з нього 75 млн рублів в якості компенсації моральної шкоди.

Після цього адвокат Маруані Ігор Трунов заявив, що французький і російський артисти прийшли до мирової угоди, і в Сбербанку повинно було відбутися підписання документа. Коли Маруані з адвокатом прийшли на місце зустрічі, їх вже чекала поліція.

Адвокат Кіркорова Олександр Добровінський спростував інформацію про мирову угоду і сказав, що порушення авторських прав не було. Він підтвердив інформацію про те, що Кіркоров звернувся до поліції із заявою про вимагання з боку Маруані та юриста Ігоря Трунова. За словами Добровінського, лідер групи Space і його адвокат вимагали у Кіркорова 1 мільйон євро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: