З'явився додаток доповненої реальності, який "оживить" улюблених акторів "Школи"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фанати серіалу отримають доступ до кадрів зі знімань серіалу, які не увійшли до серій стрічки, а також до бекстейджу.

Телеканал "1+1" cпеціально для фанатів серіалу "Школа", акторка якого знялася у кліпі до саунтреку серіалу, створив додаток доповненої реальності "1+1 AR". За допомогою нього користувачі зможуть "оживити" улюблених акторів на обкладинках фірмових зошитів.

Для цього необхідно відсканувати зображення за допомогою додатку "1+1 AR", після чого користувач отримає доступ до ексклюзивного контенту – кадрів зі знімань серіалу, які не увійшли до серій стрічки, та бекстейджу за участю Лізи Василенко, Анни Трінчер, Ірини Кудашової та інших улюбленців.

Серіал Школа_3
ТСН.ua

Усі матеріали, до яких користувачі можуть отримати доступ через додаток, є ексклюзивними та будуть доступні користувачам тільки у доповненій реальності. 

Наразі він доступний для користувачів операційної системи Android. iOS версія з'явиться найближчим часом. 

Лінійку зошитів можна придбати онлайн

Стежте за новинами у офіційному Instagram серіалу "Школа" - @top.school

Серіал Школа
ТСН.ua

Нагадаємо, продовження другого сезону серіалу "Школа" глядачі побачать на телеканалі "1+1" наступної весни. У новій частині стрічки стане відомо, як склалося життя головних героїв після фатальної пожежі.

Також випускники постануть перед складним вибором – яку професію обрати у майбутньому. Виконавці головних ролей пройдуть усі випробування випускного класу, але разом з цим, вони продовжать боротьбу за популярність серед однолітків та за кохання.

Пожежа стане точкою відліку у житті улюбленців глядачів, після якої вони змінять свої погляди на життя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції