Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З'явився офіційний тизер фільму про останній захоплений під час анексії Криму корабель "Черкаси"

Прем'єра стрічки запланована на 27 лютого.

23 серпня творці фільму "Черкаси" оприлюднили офіційний постер та тизер стрічки.

"Черкаси" — це воєнна екшен-драма, яка розповідає про оборону однойменного корабля у березні 2014 року. Цей мінний тральщик – єдиний корабель Військово-Морських Сил України, який до останнього залишався в Криму під українським прапором. Саме його екіпаж найактивніше намагався вирватися з заблокованого російськими військами озера Донузлав, яке протягом багатьох років було південною базою ВМС України. Екіпаж судна упродовж трьох тижнів відбивав атаки російських окупантів. 

Режисер стрічки - черкащанин Тимур Ященко. Консультантом фільму є реальний командир тральщика “Черкаси”, почесний громадянин міста Черкаси, Юрій Федаш, а до акторського складу увійшли моряки, які тримали оборону на кораблі навесні 2014-го року. 

Прем’єра фестивальної версії фільму "Черкаси" відбулася 16 липня на Одеському міжнародному кінофестивалі. Всеукраїнська прем’єра стрічки запланована на 27 лютого 2020 року – до шостої річниці анексії Криму.

Важлива прем’єра! Презентовано офіційний постер та тизер фільму «Черкаси»! «Черкаси» — це воєнна екшен-драма...

Опубліковано Черкаси фільм / Cherkasy film Пʼятниця, 23 серпня 2019 р.

Нагадаємо, 23 серпня стало відомо, який фільм від України побореться за перемогу на премії "Оскар" у номінації "Найкращий фільм іноземною мовою". Так, від нашої країни до Лос-Анджелеса поїде драма режисера Нарімана Алієва "Додому". Зауважимо, що ця стрічка також отримала Гран-прі Одеського кінофестивалю. Окрім того, це була єдина заявлена на розгляд комітету картина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції