За кілька днів до смерті лікар виписав Прінсу знеболюючі на ім'я друга

Дата публікації
Перегляди
4163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За кілька днів до смерті лікар виписав Прінсу знеболюючі на ім'я друга

Фото: ru.reuters

Але слідству так і не вдалося встановити, де музикант дістав опіоїдний анальгетик.

Поліція представила документи, які мають стосунок до розслідування обставин смерті американського співака Прінса.

Про це пише Associated Press.

Повідомляється, що музикант був на прийомі у лікаря за кілька днів до смерті. Лікар виписав виконавцеві оксикодон — напівсинтетичний опіоїд, який вживають як знеболювальне, — на ім'я його друга Кірка Джонсона. Це нібито було зроблено "для захисту особистого життя Прінса". Але слідству так і не вдалося встановити, де музикант дістав опіоїдний анальгетик фентаніл, передозування якого стала причиною смерті.

В домі Прінса виявлено безліч різних ліків, у тому числі опіоїдів, виписаних на ім'я Джонсона. За версією поліції, співак страждав від наркотичної залежності.

Нагадаємо, влітку цього року голлівудські зірки влаштували триб'ют пам'яті Прінса.

Музикант Прінс помер у квітні цього року у віці 57 років. У червні судмедексперти повідомили, що причиною смерті стало випадкове передозування - співак прийняв велику дозу сильнодіючого знеболювального фентанілу. Незадовго до смерті у Прінса була запланована зустріч з наркологом.

Чи залишив Прінс заповіт - невідомо. Також нічого не відомо про його дітей. Якщо він не залишив заповіту і у нього немає дітей, то спадщина буде поділена в рівних частинах між його братами і сестрами і найближчими родичам померлих братів і сестер.

Стан Прінса, за різними оцінками, становить від 300 до 800 млн доларів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація