За корону "Міс Україна Всесвіт" поборються подружка чоловіка Лорак та свідок вбивства Нємцова

Дата публікації
Перегляди
30к
За корону "Міс Україна Всесвіт" поборються подружка чоловіка Лорак та свідок вбивства Нємцова

facebook.com/MissUniverseUkraine

Беляєва та Дурицька стали фіналістками конкурсу краси.

Конкурс краси "Міс Україна Всесвіт" оприлюднив імена фіналісток, які у серпні цього року боротимуться за корону. І серед цих дівчат були помічені Яна Беляєва та Ганна Дурицька.

Киянку Яну Беляєву нещодавно упізнали на відео разом з чоловіком співачки Ані Лорак Муратом Налчаджиоглу. На знятих кадрах Мурат фривольно обіймає та гладить дівчину, а згодом, запевняють свідки, парочка разом зникла з розважального закладу.

instagram.com/missukraine_universe

Українка Ганна Дурицька була разом з російським політиком Борисом Нємцовим, коли його застрелили у Москві – вона стала єдиним свідком вбивства опозиціонера. Після цієї події вона повернулась на батьківщину – до Білої Церкви. Відомо, що Ганна володіє чотирма квартирами і, ймовірно, з купівлею нерухомості їй допоміг Нємцов, однак Дурицька уникає коментарів про цю тему.

instagram.com/missukraine_universe

Нагадаємо, Борис Нємцов був застрелений 27 лютого 2015 на Великому Москворецькому мосту в Москві. Єдиним свідком злочину була українська модель Ганна Дурицька, яка у момент вбивства була разом із Нємцовим. Раніше повідомлялося, що після повернення в Україну вона живе у батьків, сама керує позашляховиком і вільно пересувається рідним містом.