Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За корону "Міс Україна Всесвіт" поборються подружка чоловіка Лорак та свідок вбивства Нємцова

Беляєва та Дурицька стали фіналістками конкурсу краси.

Конкурс краси "Міс Україна Всесвіт" оприлюднив імена фіналісток, які у серпні цього року боротимуться за корону. І серед цих дівчат були помічені Яна Беляєва та Ганна Дурицька.

Киянку Яну Беляєву нещодавно упізнали на відео разом з чоловіком співачки Ані Лорак Муратом Налчаджиоглу. На знятих кадрах Мурат фривольно обіймає та гладить дівчину, а згодом, запевняють свідки, парочка разом зникла з розважального закладу.

Яна Беляєва на міс україна всесвіт
instagram.com/missukraine_universe

Українка Ганна Дурицька була разом з російським політиком Борисом Нємцовим, коли його застрелили у Москві – вона стала єдиним свідком вбивства опозиціонера. Після цієї події вона повернулась на батьківщину – до Білої Церкви. Відомо, що Ганна володіє чотирма квартирами і, ймовірно, з купівлею нерухомості їй допоміг Нємцов, однак Дурицька уникає коментарів про цю тему.

Анна Дурицька на міс україна всесвіт
instagram.com/missukraine_universe

Нагадаємо, Борис Нємцов був застрелений 27 лютого 2015 на Великому Москворецькому мосту в Москві. Єдиним свідком злочину була українська модель Ганна Дурицька, яка у момент вбивства була разом із Нємцовим. Раніше повідомлялося, що після повернення в Україну вона живе у батьків, сама керує позашляховиком і вільно пересувається рідним містом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції