За крок до прямих ефірів "Голосу країни-6": Вакарчук і Потап визначаться зі своїми четвірками фіналістів

Згідно з новими правилами етапу, вокалісти до останнього моменту не знають, в якій послідовності виходитимуть на сцену. 

Вже цієї неділі на телеканалі "1+1" о 21:00 на вокальному проекті "Голос країни-6" в останньому раунді "нокаутів" за право виступити у прямих ефірах боротимуться учасники команд Потапа і Святослава Вакарчука.

Згідно з новими правилами етапу, вокалісти до останнього моменту не знають, в якій послідовності виходитимуть на сцену. Кожен тренер у довільному порядку викликатиме виконавців на сцену. Одразу після виступу тренеру належить вирішити, чи є місце для учасника на одному з чотирьох червоних крісел, призначених для фіналістів проекту.

"Нокаути - це, напевно, найбільш переломний момент, який існує в проекті "Голос країни". Це драма тому, що в одну секунду ми позбавляємося рівно половини учасників, які виходять на сцену. Для мене цей момент завжди дуже складний, його важко проходити, - розповідає Потап. - Саме в "нокаутах" загартовується характер. На цьому етапі або артист своїм виступом показує, наскільки він сильний, і відправляє всіх у нокаут, або ж його самого відправляють у нокаут, якщо він не показав максимум своїх можливостей".

Голос країни Потап і Вакарчук_2
прес-служба каналу "1+1"
Команда Потапа

У минулому епізоді Тіна Кароль та Іван Дорн вже визначилися, з ким із учасників вони продовжать боротьбу за перемогу у прямих ефірах.

Найближчої неділі зі своїми четвірками фіналістів належить визначитися Потапу і Святославу Вакарчуку.

"Все залежить від самих учасників. Якщо ви мене зараз щиро запитаєте - чи визначився я вже зі своєю четвіркою фіналістів, відповім - ні. І настільки ні, що навіть за всі чотири роки, які я сиджу в тренерському кріслі "Голосу країни", у мене такого ніколи не було. Бувало, що є двійка, трійка, бувало, що одразу уявляю четвірку в голові. Але щоб взагалі не було уявлення - такого не пам'ятаю", - зазначив лідер гурту "Океан Ельзи".

Голос країни Потап і Вакарчук_3
прес-служба каналу "1+1"
Команда Святослава Вакарчука

Цієї неділі о 21:00 на "Голосі країни-6" прозвучать знакові українські пісні. Так, наприклад, одна з найсильніших учасниць Потапа виконає пісню "Коханий" на музику Ігоря Поклада, слова Ігоря Бараха. А одна з найщиріших вокалісток шостого сезону здивує виконанням української народної пісні, саундтрека до культового українського фільму "Тіні забутих предків" режисера Сергія Параджанова - "Вербова дощечка".

Окремі номери випуску будуть присвячені Дню пам'яті та примирення. Зокрема, на проекті прозвучить зворушлива пісня Володимира Івасюка на вірші Богдана Гури "Мальви".

Дивіться вокальний проект "Голос країни-6" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: