За мною стежили 20 жінконенависників: папараці довели Кіру Найтлі до неврозу

Дата публікації
Перегляди
5620
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За мною стежили 20 жінконенависників: папараці довели Кіру Найтлі до неврозу

Фото: Reuters

Акторка розповіла, що у віці 22 років лікувалась від психічного розладу.

Популярна британська акторка Кіра Найтлі, яка минулоріч знялася в об'єктиві українського фотографа, зізналась, що на початку зоряного шляху лікувалася від неврозу і посттравматичного стресового розладу.

Про свій важкий стан розповіла журналістам сама зірка під час запису подкасту для американського видання The Hollywood Reporter.

Під час розмови Найтлі згадала, під яким тиском папараці та фотографів перебувала, коли тільки прославилася роллю у стрічці "Пірати Карибського моря". Вони переслідували її 24 години на добу заради отримання знімків.

"За мною стежили 20 хлопців, які насправді були жінконенависниками. Вони кричали на мене і називали шльондрою", - пригадала акторка.

Фото: Reuters

Також Кіра зазначила, що, якщо ти відомий, у тебе немає права на помилку. Ти не можеш погано виглядати. Інакше виходять історії як з Брітні Спірс або Емі Вайнхаус.

"Можна отримати великі гроші за фотографії жінок у важкі моменти. Якщо зірки тримали себе в руках перед камерами, то фотографи не шкодували сил на те, щоб змусити дівчат зламатися", - зізналася знаменитість.

Вона згадала, як виходила з дому з відчуттям, що йде в бій. Однак в результаті не витримала, і в 22 роки у неї стався нервовий зрив. Лікарі виявили посттравматичний стресовий розлад і рекомендували на рік припинити зніматися, що вона і зробила.

За словами акторки за страхом виходити з дому у неї з'явився страх сцени, від якого вона лікувалася гіпнозом.

"Мені довелося зробити це, щоб придушити панічну атаку. У 22 роки у мене стався нервовий зрив, так що я взяла один рік відпочинку від кіно і почала ходити до психотерапевта. Мені діагностували посттравматичний стресовий розлад. У якийсь момент мій терапевт сказав мені: "Дивно, звичайно до мене приходять люди, у яких присутні параноїдальні думки про те, що всі навколо переслідують їх, хоча насправді це не так. Ви перша людина, яка дійсно зіткнулася з подібним переслідуванням", - поділилася зірка.

Нагадаємо, нещодавно оскароносна акторка Емма Стоун зізналася, що приступи панічної атаки почалися в неї у семирічному віці, але завдяки роботі вона їх здолала.

Наступна публікація