Заборонений в Україні Баста Хливнюку: Візьми приклад з гідного Вакарчука

Російський репер відповів на розгорнутий лист лідера "Бумбокс".

Російський репер Баста, якому заборонили в'їзд до України через гастролі в окупованому Криму, відповів на розгорнутий лист лідера "Бумбокс" Андрія Хливнюка.

Судячи з тексту, Басту, справжнє ім'я якого Василь Вакуленко, зачепили закиди колись його друга Андрія. Зокрема, артист вказав музиканту на те, що у його творчості "застій", тому його "продюсер штовхнув Андрія на хибний шлях займатися не творчістю і музикою, а лізти в політичні інтрижки і брудний піар".

"Я відповім тобі один раз. Ймовірно, твій продюсер Андрій Сагамонов штовхнув тебе на хибний шлях займатися не творчістю і музикою, а лізти в політичні інтрижки і брудний піар. У творчості тиша, тебе забувають як публічну особу і як музиканта. І в голові твого продюсера, справжнього патріота України вірменського походження, виникає грандіозний план піару, відродження "Бумбокса" з небуття за рахунок моїх скромних творчих успіхів", - почав артист.

Баста згадав про своє українське коріння і наголосив, що попри будь-що, продовжить їздити "на Україну". Окрім того, Вакуленко порадив Хливнюку взяти приклад з "гідної людини і справжнього музиканта Святослава Вакарчука, який своєю творчістю і своїми досягненнями доводить, як він любить і прославляє свою Батьківщину".

"Я приїжджав і приїжджатиму на Україну і без концертів. Я люблю свою Батьківщину так само як ти любиш свою. Андрію, раз ти пам'ятаєш слова моїх пісень і не забув про те, що ми друзі - давай зберігати нашу дружбу, а не зраджувати її. Справжня дружба дорожча за славу, піар і гроші. Тисну руку. Як і раніше щиро твій друг, Василь Вакуленко. (Зверни увагу на закінчення мого прізвища)", - підсумував свій пост Баста.

Открытый ответ Андрій Хливнюк Шановний Андрийко, дорогой Андрюша!) Як що це написано також i для украинцiв, то чому ж ...

Опубликовано Василием Вакуленко 14 сентября 2017 г.

Нагадаємо, днями Андрій Хливнюк написав відкритого листа своєму другу, російському реперу Басті. У своєму листі музикант зробив акцент на візит Басти до окупованого Криму, через який реперу і заборонили в'їзд в нашу країну. Проте на запитання стосовно Криму Баста Андрію так і не відповів.

До слова, Андрій Хливнюк і Василь Вакуленко співпрацювали – в артистів є спільний кліп на пісню "Солнца не видно".

Залиште свій коментар