Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Музикант прикрасив сторінки глянцю ELLE Man.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який у травні відсвяткував 43 день народження, знявся у новій фотосесії.

Музикант взяв участь у зніманнях для липневого випуску журналу ELLE Man. На чорно-білих фотографіях Вакарчук постає задумливим у сорочках та широких штанах.

В інтерв’ю виданню музикант розповів про своє навчання у Стенфорді.

"Більшість людей, з якими я говорив про Америку, навіть не допускають думки, що можна поїхати вчитися до Стенфорда просто тому, що це найкращий для тебе час, найкраще перезавантаження, тому що дізнаватися щось нове - це важливо. Так, в Америці я займався пошуком себе і вчився, пізнавав нове", - поділився Вакарчук.

Разом з тим виконавець наголосив на тому, що те, що він вивчав у США політологію та соціологію, не означає, що тепер він збирається у президенти.

"Мене постійно запитують стосовно моєї присутності в політичних рейтингах, президентських амбіцій, бажання або небажання балотуватися на виборах. А історія в тому, що, що б я вам не відповів, ви все одно не повірите", - поділився Святослав.

Нагадаємо, у грудні 2017-го Святослав Вакарчук виступив із політичною заявою, назвавши 10 кроків для реформування України. Разом із тим музикант відхрестився від політичних амбіцій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції