Закохані Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко поділилися романтичними світлинами з Лівану

До Бейрута зіркову пару запросив Посол України в Лівані.

Відома українська пара Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян, які подали заяву до РАЦСу, побували у Лівані.

До Бейрута їх запросив Посол України в Лівані, щоб познайомити представників різних діаспор з українською культурою. Артистам вдалося поєднати приємне з корисним. У вільний час Тоня та Арсен влаштували собі екскурсію.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян у Лівані_6
Прес-служба Тоні Матвієнко

"Всі ми бачили картину, як святий Георгій вбиває списом змія. Для нас з Тонею це був міф, поки ми не потрапили на берег святого Георгія. Ми побували саме в тому місці, в печері, де жив той змій і де Георгій здійснив свій подвиг", - поділився враженнями від побаченого Мірзоян.

А от Тоня Матвієнко розповіла про релігійні уподобання місцевих жителів.

"В Бейруті, столиці Лівану, дуже багато храмів, різних релігій і конфесій. Нам здалося, що вони складають половину будівель міста. У маронітів (християни) каплички стоять біля кожного будинку. Попри релігійний вплив, країною керують військові. Ліван постійно перебуває в стані війни, тому державна безпека стоїть на першому місці", - розповіла Тоня.

Також Тоню та Арсена вразила ліванська кухня та дорожній рух у столиці.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян у Лівані_10
Прес-служба Тоні Матвієнко

"Правила дорожнього руху відсутні. Анархія – мати порядку, ми це бачили на власні очі. Всі одне одному поступаються дорогою. Жодної аварії ми не побачили. Дуже велика кількість дорогих авто, народний автомобіль – Chevrolet Camaro", - сказав Мірзоян.

Нагадаємо, мама Тоні Матвієнко Ніна Митрофанівна розповіла, скільки заплатила за рушники для весілля доньки.

Залиште свій коментар