Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закохані Матвієнко та Мірзоян влаштували імпровізований концерт у Нідерландах

Зіркове подружжя у країні знімало відео для фільму.

Подружжя музикантів Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян, які знялися у сімейній фотосесії і вперше показали доньку, побували у Нідерландах.

Там зіркова пара не лише насолоджувалася місцевими краєвидами, а й знімала відео для свого фільму.

Як знімальний майданчик Тоня і Арсен обрали Фрісландію – велику провінцію, яка перебуває поруч з морем. Такий вибір був зроблений навмисно, щоб показати ті місця, про які, можливо, ніхто не чув раніше.

Команда винайняла невеличкий корабель Brave Hendrik, яким проїхалася по всіх каналах провінції та зняла музичний фільм.

"Мета нашого відрядження - відкрити для кожного іншу Голландію, а головне побачити її з палуби корабля. Протягом семи днів ми знімали музичний фільм, який покажемо незабаром", - розповів про мету проекту Мірзоян.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян_2
Тоня та Арсен у Нідерландах

У містечку Леуварден Тоня з Арсеном вирішили не тільки знайомитися з культурою Нідерландів, але і познайомити місцевих з українською, тому й дали невеликий імпровізований концерт в одному з пабів міста.

"Це неймовірні враження та емоції. "Фріси", на жаль, ніколи не чули про Україну, але їм дуже сподобалися наша музика та пісні, і ми хоч трошки познайомили їх з українською культурою", - поділилася Матвієнко.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян_3
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян_4

Нагадаємо, у червні Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко показали, як пустували у парку розваг Іспанії. Компанію парі склали підрослі сини співака від першого шлюбу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції