Закохані та щасливі: у Мережі з'явилася сімейна фотосесія Осадчої та Горбунова

Закохані та щасливі: у Мережі з'явилася сімейна фотосесія Осадчої та Горбунова

В інтерв'ю подружжя розповіло про свої стосунки.

Зіркова пара Горбунов-Осадча лише нещодавно розсекретила свої стосунки. Телеведучі стали батьками 18-го лютого, а в інтерв'ю Viva поділилися подробицями свого подружнього життя.

Катерина та Юрій знялися у зворушливому фотосеті, на світлинах із котрого Осадча постала ще із животиком.

Повна версія фотосесії наразі з'явилася у Мережі.

Осадча та Горбунов фотосесія_9
viva.ua

За словами пари, вони так довго не говорили про своє кохання, оскільки вважають, що щастя любить тишу. Цього ж принципу зірки планують дотримуватися і надалі.

"Ми не особливо це приховували, але і афішувати нічого не збиралися. До речі, не збираємося це робити і надалі, тому що сім'я і щастя люблять тишу. Але оскільки у нас має з'явитися дитина, то, звичайно, ми хочемо, щоб всі все знали і розуміли. Хочемо сказати, що це плід кохання, бажана і дуже очікувана дитина. Тому, ось, констатуємо факт", - розповів Юрій.

Інтерв'ю вони давали ще у період, коли спільний син ще не народився.

Осадча та Горбунов фотосесія_2
viva.ua

"Насправді сотні тисяч людей в Україні і далеко "за її межами" створюють пари, стають чоловіком і дружиною, народжують дітей. Нічого надординарного не відбувається і з нами.

Чому ми не розповідали про нас, хоча стосункам уже більше двох років? Та тому що хвалитися особливо нічим. Ми в професії робимо набагато більше, і, напевно, наша професійна діяльність повинна бути в першу чергу цікава глядачам", - доповнила слова чоловіка Катерина, котра у "Світському житті" чи не першою дізнається подробиці з життя селебрітіс.

Осадча та Горбунов фотосесія_3
viva.ua

Юрій та Катя поділилися також кумедними та не надто приємними історіями, коли їхні стосунки обговорювали на різних заходах та навіть у перукарнях.

Осадча та Горбунов фотосесія_4
viva.ua

Крім того, зіркова мама розповіла, якою була її друга вагітність.

Осадча та Горбунов фотосесія_5
viva.ua

"До грудня я ще літала на знімання. Звичайно, все відбувається під наглядом лікаря, але сучасні лікарі з розумінням ставляться до нашого ритму життя. Позавчора записали ще два епізоди "Голосу". Четвертого березня розпочинається новий сезон "Світського життя", де буде те, що ми знімаємо зараз. Так що ми нікуди не йдемо", - зазначала Осадча.

Осадча та Горбунов фотосесія_8
viva.ua

"Ми, до речі, переживали, як сприйме наше керівництво цю новину. Адже за законодавством і за моральними нормами якось треба вчасно ставити всіх до відома. І ми були приємно здивовані тією загальної радості, яку викликало наше повідомлення. Здавалося б, люди повинні відреагувати по-робочому, тому що можливі якісь зрушення за графіком. Але нас щиро привітали, підтримали", - пригадав Юрій.

Осадча та Горбунов фотосесія_1
viva.ua

Наразі Катерина активно показує свої будні із малюком та насолоджується материнством, не забуваючи і про роботу.

Нагадаємо, працьовита Катя Осадча повернулася до знімань "Світського життя" через три тижні після пологів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів