Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заманив у номер та зґвалтував: чергова акторка звинуватила Вайнштейна у харасменті

Емма Ломан стверджує, що продюсер зґвалтував її під час Каннського кінофестивалю 2006 року.

Скандально відомий продюсер Гарві Вайнштейн, який нещодавно постав перед судом у справі зґвалтування, вчергове звинувачується у харасменті.

Наразі німецька акторка Емма Ломан подала до суду на Вайнштейна. Жінка стверджує, що колишній голлівудський продюсер зґвалтував її під час Каннського кінофестивалю в 2006 році, повідомляє The Guardian.

У скарзі, поданій в понеділок в Лос-Анджелесі, Ломан заявила, що зустріла Вайнштейна 2004 року на кінофестивалі у Венеції, а пізніше він запросив її в Канни як гостю, щоб обговорити її кар'єру.

Також Ломан сказала, що спочатку вона не наважувалася прийняти запрошення, але Вайнштейн був наполегливим, а його помічник телефонував їй до 30 разів на день.

Врешті акторка дала свою згоду, проте зазначила, що у Каннах Вайнштейн заманив її в свій готельний номер, щоб обговорити можливі ролі в його фільмах. Але там він швидко забув про "професійну поведінку" і зґвалтував її.

Також Ломан додала, що 66-річний колишній голлівудський продюсер згодом дав зрозуміти їй, що зіпсує їй кар'єру, якщо вона повідомить про те, що трапилося. Саме цим акторка пояснює своє тривале мовчання.

Емма зауважила, що "почувалася в безпеці" і вирішила повідомити про зґвалтування тільки в кінці 2017 року, коли десятки жінок виступили зі звинуваченнями на адресу кінопродюсера.

Нагадаємо, восени 2017 року десятки жінок, серед яких відомі акторки і моделі, публічно розповіли про домаганнях і сексуальне насильство з боку Гарві Вайнштейна. Наразі проти нього ведуться кримінальні розслідування, проте Вайнштейн не визнає себе винним.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції