Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заміна не вдалася: у Львові скасували концерт співака, який мав виступити замість Козловського

Виступ відмінили, оскільки стало відомо про численні гастролі співака у Росії.

У львівському клубі "Галерея лицарів", у якому нещодавно був скасований виступ Віталія Козловського, відмінили запланований концерт співака ROZHDEN, який саме і повинен був його  замінити.

Про це повідомляється на сторінці С14 у Facebook.

У Львові виступ Рождена Ануссі, який мав співати замість Козловського, також скасували. Він мав замінити на концерті у...

Опубликовано С14 Львів 18 мая 2018 г.

"У Львові виступ Рождена Ануссі, який повинен був співати замість Козловського, також скасували. Він повинен був замінити на концерті у Львові скандального Віталія Козловського, який 9 травня виступив в Москві. Однак стало відомо і про численні гастролі Рождена в Росії", - уточняється в повідомленні.

Причиною скасування виступу артиста стала його гастрольна діяльність на території Росії.

"Вітаємо таке рішення власників бізнесу. Львівський співак Іван Наві зможе виступити замість цих гімнюків сам і принесе втіху глядачам", - прокоментував таке рішення, керівник "Економічного бойкотного руху" Олег Радик, повідомляє Forpost.

Нагадаємо, днями стало відомо, що Львівська облрада вимагає позбавити Козловського звання "Заслуженогго артиста України", через його виступ у Москві 9 травня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції