Занепокоєний чоловік Ані Лорак прилетів до Маямі, де вона проводить час із Сергієм Лазарєвим

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Занепокоєний чоловік Ані Лорак прилетів до Маямі, де вона проводить час із Сергієм Лазарєвим

Фото: instagram.com/muratnalca

Мурат виклав декілька світлин з відпочинку з донькою Софією. Ані Лорак, вочевидь, відпочиває окремо.

У стосунках української співачки Ані Лорак з чоловіком, бізнесменом Муратом Налчаджиоглу останнім часом не все йде добре.

Артистка вже давно живе у Росії разом з донькою Софією, нещодавно подала на розлучення, а тепер ще й поїхала відпочивати до Маямі, звідки виклала фотографіїю з російським співаком Сергієм Лазарєвим, що спричинило чутки про їхній роман.

Ймовірно, Мурат не витримав такої напруги і вирішив приєднатися до дружини у Штатах, проте, судячи з фото, він увесь час проводить виключно з донькою. Ані Лорак немає на жодному його знімку.

Судячи з фото і відео на його сторінці в Instagram, Мурат вже встиг погратися із Софією на пляжі та влаштувати шопінг.

Поки ж Мурат гуляє з донькою, Ані Лорак розважається із друзями. Так, на останньому фото на білосніжній терасі з виглядом на океан вона позначила Філіпа Кіркорова. Проте сам російський співак не засвітився на жодній із фотографій Лорак, тому лишається тільки здогадуватися, чи дійсно він склав компанію співачці на відпочинку.

"Мій зимовий ранок", - так співачка підписала світлину.

Нагадаємо, що світлинами зі своїх зимових канікул також поділилася телеведуча Катерина Осадча, яка поплавала із дельфінами на сонячному Маврикії. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація