Занепокоєний продюсер Kesha спростував чутки про ґвалтування: Вона мені як сестра

Доктор Люк відхрестився від наклепів на свою адресу.

Після нової хвилі скандалу навколо американської співачки Kesha, яка у суді програла своєму продюсеру Доктору Люку, якого звинуватила у зґвалтуванні, чоловік перестав мовчати.

На своїй сторінці у Twitter Доктор Люк спростував чутки про сексуальний контакт із своєю підопічною, а її поведінку пояснив спробою уникнути штрафів, пов'язаних з розірванням контракту.

"До теперішнього часу я не коментував судову справу, яка повинна розбиратися в суді, а не тут, у Twitter. Шкода, що на цій історії продовжують спекулювати на основі такої малої кількості інформації", - написав Доктор Люк і додав:

"Я не ґвалтував Kesha, і у нас з нею ніколи не було сексу. Ми з нею багато років дружили, вона була мені як молодша сестра ... Уявіть, що когось, кого ви любите, публічно звинувачують в зґвалтуванні, якого він не скоював. Просто уявіть собі це. У мене три сестри, дочка і син від моєї дівчини, мама-феміністка, яка правильно мене виховувала", - пояснив продюсер.

А от наклепи на свою адресу від підопічної, Доктор Люк пояснив так:

"Ми з Kesha записали разом безліч пісень, і зазвичай все було добре, але часом у нас бували творчі розбіжності ... Сумно, що через умови контракту відбувається щось настільки жахливе і неправильне".

Наостанок продюсер висловив сподівання, що невдовзі справедливість візьме гору. Від подальших коментарів Доктор Люк відмовився.

Нагадаємо, у Мережі з'явилося архівне відео зі спростуванням від Keshа факту зґвалтування продюсером. За теперішніми словами зірки, Доктор Люк змушував її брехати суду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: