Заплакана дівчина соліста Måneskin розповіла про свою рідкісну хворобу статевих органів

Заплакана дівчина соліста Måneskin розповіла про свою рідкісну хворобу статевих органів

Фото: instagram.com/giorgiasoleri_

Дівчина тривалий час страждає від вульводинії.

Після того, як стало відомо, з ким зустрічається соліст гурту-переможця "Євробачення-2021" Måneskin Даміано Давид, дівчина опинилася під пильною увагою.

Та обраниця музиканта, італійська модель Джорджія Солері від цього не страждає. Більше того, дівчина настільки відверта зі своїми прихильниками, що якось розповіла їм про дуже особисту тему.

Виявляється, красуня має рідкісну жіночу хворобу вульви – вульводинію. Про це Джорджія написала у Instagram. При чому пост вона супроводила знімком, на якому зображена заплаканою.

Фото: instagram.com/giorgiasoleri_

"Її називають "невидимою хворобою", але я чудово пам'ятаю всі жертви та обмеження, до яких вона мене змушувала. Тому я вирішила показати вам найгнилішу, найпотворнішу частину, але більш реальну. Це фото було зроблене в одну з нескінченних ночей, які за ці вісім років супроводжувалися болем, ознобом, криками і сльозами, які руйнували моє життя. Всі навколо мені говорили, що я божевільна, фригідна, брехуха. Що я боюся сексу, що мені варто більше мастурбувати", - почала відверту розповідь Джорджія.

Дівчина додала, що найгірше – це засудження з боку людей, які її не розуміють і відчуття самотності. Солері довелося навчитися жити з цим і розглядати цей біль як частину її самої.

"Жодних вузьких джинсів, колготок, кислої їжі, алкоголю, цукру, кольорових або синтетичних трусів, жодних виходів на вулицю вечорами, взагалі нічого. Навіть планування відпустки перетворюється на жах, знаючи, що ви можете провести її, лежачи в ліжку від болю", - пояснила Джорджія.

Фото: instagram.com/giorgiasoleri_

За словами Солері, коли вона знайшла відповідь на те, що з нею відбувається, вона дізналася, що не одна така і багато жінок також мають таку патологію.

"Коли я, нарешті, дала всьому цьому ім'я я дізналася, що не просто я не самотня, але що і жінок, яких торкнулася ця патологія, дуже багато. Ми не винуваті, ми не зломлені і не неповноцінні. Ми хворі і заслуговуємо розуміння та поваги", - наголосила дівчина.

Нагадаємо, що днями стало відомо, що соліст гурту-переможця "Євробачення-2021" Måneskin Даміано Давид зустрічається з моделлю на ім'я Джордія Солері. Пара разом вже чотири роки, проте спільними фото не ділиться і не воліє сильно говорити про свої стосунки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація