Заплакана Тарабарова зворушила антивоєнною піснею, яку готує на "Євробачення 2016"

Артистка представила пісню "Ніколи знову!".

Ще одна українська співачка Світлана Тарабарова показала пісню, з якою збирається підкорити міжнародний пісенний конкурс "Євробачення 2016".

Артистка вирішила йти на змагання з антивоєнною піснею "Never again" ("Ніколи знову!") з другого студійного альбому "Вірю.Знаю".

Тарабарова зізналася, що для неї "Євробачення" – не просто розважальний захід, а можливість розповісти про те, що відбувається в країні, показати те, що болить, і те, про що просто неможливо мовчати.

"Останнім часом ми зіштовхнулися не тільки з прямою зовнішньою агресією, але і з найсильнішою інформаційною атакою – нас звинувачують у всіх смертних гріхах, називають "фашистами"... Це боляче чути! Адже наша країна, як ніяка інша, дуже добре пам'ятає весь жах Другої світової війни. Ми пам'ятаємо розповіді дідусів і бабусь, читаємо книги і дивимося документальні фільми. Але наша пам'ять вона інша – вона не для того, щоб брязкати зброєю на парадах. Наша пам'ять – це усвідомлення того, що світова війна не повинна ніколи повторитися!" - прокоментувала співачка.

Зазначимо, що ім'я переможця фінального етапу відбору на пісенний конкурс "Євробачення 2016" стане відомо 21 лютого.

Визначати учасника від України, який представить нашу країну на конкурсі в Швеції, буде глядацьке і суддівське голосування під час прямих ефірів.

Представити Україну на "Євробаченні" виявили бажання понад 1500 виконавців, з них 60 отримали запрошення на повторне прослуховування від музичного продюсера національного відбору Костянтина Меладзе.

Нагадаємо, стали відомі імена двох зіркових суддів відбору на "Євробачення 2016". Артисти разом з Костянтином Меладзе оберуть представника від України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: