Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Засовував собі до рота пістолет": ексдружина зірки "Месників" розповіла, як він їй погрожував

"Засовував собі до рота пістолет": ексдружина зірки "Месників" розповіла, як він їй погрожував

Колишня дружина Джеремі Реннера приголомшила подробицями їхнього життя.

Ексдружина американського актора, зірки стрічки "Месники" Джеремі Реннера Сонні Пачеко приголомшила подробицями їхнього спільного життя.

Як відомо, подружжя розлучилося ще 2015 року і досі судиться за право опіки над спільною 6-річною донькою Авою. Тепер же видання TMZ отримало документи, у яких аргументується затягування процесу.

За словами колишньої Реннера, він поводився доволі неадекватно. Причиною такої поведінки, стверджує Пачеко, були вживання наркотиків та алкоголю. Сонні розповіла, що одного разу Джеремі погрожував їй, засовував до свого рота пістолет, вимагаючи, щоб вона його лишила у спокої. Інакше актор погрожував застрелитися. Це все відбувалося у той момент, коли у сусідній кімнаті спала їхня донька.

Сонні Пачеко
instagram.com/sonni_la
Сонні Пачеко

Ця сварка стала останньою краплею для Сонні, тож після цього вона подала на розлучення. Жінка вимагала одноосібної опіки над донькою. Проте Реннер бореться за право опіки над дитиною. Він найняв спеціалістів та медиків, які стежили за його поведінкою і довели, що він не залежний від психотропних речовин. Тепер актор стверджує, що це його ексдружина має психічні відхилення і взагалі вийшла за нього заміж, аби отримати американське громадянство. Сама Пачеко з Канади.

Нагадаємо, а тим часом Анджеліна Джолі вперше заговорила про розлучення з Бредом Піттом. Знаменитість поділилася, що не впізнавала себе.

Залиште свій коментар

Вибір редакції