Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Засудженого на 23 роки Вайнштейна із лікарні повернули до в'язниці

Засудженого на 23 роки Вайнштейна із лікарні повернули до в'язниці

Днями продюсер переніс "небезпечне" підвищення кров'яного тиску.

Скандального продюсера Гарві Вайнштейна, якого засудили до 23 років ув'язнення, повернули до в'язниці на острові Райкерс.

Як повідомляється у виданні Variety, з посиланням на представника Вайнштена, якого минулого тижня госпіталізували через різке підвищення артеріального тиску, наразі перевели назад до нью-йоркської в'язниці.

Там він буде перебувати в медичному відділенні, де він вже утримувався протягом декількох днів після винесення вироку. 

"Всім відомо, що у нього слабке серце. Одразу після винесення вироку, коли він повернувся в "Райкерс", він був слабкий і дивно розмовляв, тому персонал в'язниці відчув, що було б краще відправити його назад, щоб переконатися, що з ним нічого не сталося. У нього проблеми з серцем і в цілому серйозні проблеми зі здоров'ям, і вони хотіли переконатися, що з ним усе гаразд", - йдеться у повідомлені Енгельмаєра.

Нагадаємо, восени минулого року газета The New York Times опублікувала розслідування, в якому говориться, що Вайнштейн більше 20 років запрошував акторок в номери готелів під приводом обговорити їхню участь в масштабних проектах, а потім примушував до сексу і в разі відмови погрожував кар'єрі.

Серед жертв скандального продюсера свого часу були знамениті акторки, такі як Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Роуз Макгавен, Сальма Гайєк та багато інших.  В цілому більше 80 жінок звинуватили Вайнштейна в домаганнях.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

У травні 2018 року Вайнштейн добровільно здався поліції Нью-Йорка у зв'язку з обвинуваченням у зґвалтуваннях про двох жінок. Гарві був доправлений до суду, де вислухав офіційні звинувачення, сплатив заставу в розмірі 1 млн доларів і вийшов на вулицю з браслетом електронного стеження на нозі.

Згодом з 30-ма передбачуваними жертвами домагань Гарві зміг домовитися про врегулювання конфлікту, заплативши по 25 мільйонів доларів за зняття звинувачень.

Однак незважаючи на численні звинувачення, що пролунали на адресу Вайнштейна від різних жінок, офіційно звинувачення йому наразі пред'явлені по двох випадках: згвалтування, вчиненого ним в 2013 році в готельному номері на Мангеттені, а також в примусі до статевого акту іншої жінки - своєї помічниці Мімі Галеі. 

Під час суду у Нью-Йорку над горезвісним продюсером свої свідчення дали ймовірні жертви Вайнштейна. У своїх показаннях Мімі Галеї та модель Терел Вульф у подробицях розповіли, як Гарві їх ґвалтував.

Зрештою, суд присяжних зробив висновок, що колишній голлівудський кінопродюсер Гарві Вайнштейн винен у двох із п’яти пунктів обвинувачення – у злочинних статевих актах першого ступеня та в зґвалтуванні третього ступеня. Втім, 67-річного Гарві виправдали у найсерйозніших звинуваченнях проти нього — здобичницьке сексуальне насильство. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції