Затятий холостяк Сашко Положинський розповів, чому жодного разу не був одружений

Виконавець поділився, що дуже відповідально ставиться до цього питання.

Лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський, який став свідком на весіллі Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна, розповів, чому сам ще жодного разу не був одружений, йдеться у "Світському житті".

Завидний український холостяк зізнався, що дуже серойзно ставиться до питання шлюбу і вважає, що це має бути раз і на все життя.

"Я дуже відповідальний. Я знаю, якщо одружитися – то раз і назавжди. І так виходить, що я поки що впевненості такої в собі не відчув. Тому я ще почекаю", - прокоментував 45-річний музикант.

Разом з тим Положинськийвстиг оцінити свої позитивні сторони перед потенційними нареченими.

"Я у віці, з досвідом. Але у мене є один мінус – я ще не такий багатий, щоб бути зовсім завидним. Я не бідую, але так щоб прямо завидним, то ні. Так, я класний. Я непогано виглядаю на свій вік, більш-менш розумний, більш-менш чуйний, уважний, маю позитивні сторони, маю й негативні. Але давайте про них не будемо", - попросив Олександр.

Співак зізнався, що й навіть ніколи не поривався освідчитися. І знову ж, через те, що хоче, аби в його житті все було раз і назавжди.

"Я відповідальний дуже. І я розумію, що чим у старшому віці я одружуся, тим більше шансів, що до смерті буду одружений на одній жінці", - пожартував виконавець.

Нагадаємо, що Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян одружилися минулого четверга, 15 червня. Свідком на весіллі пари став Сашко Положинський, а ведучим церемонії - Олег Винник.

ВідеоОлександр Положинський: що у старшому віці я одружуся, то більша вірогідність бути разом назавжди

Залиште свій коментар