"Завдав травму": Ілона Гвоздьова розповіла, як розлучення Остапчука зашкодило її репутації

Дата публікації
Перегляди
111к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Завдав травму": Ілона Гвоздьова розповіла, як розлучення Остапчука зашкодило її репутації

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Танцівниця зізналася, що не спілкується з шоуменом.

Хореографиня Ілона Гвоздьова не приховує того, що сердиться на ведучого Володимира Остапчука, який розлучається з дружиною Оленою Войченко.

Як відомо, Остапчук повідомив, що йде з родини під час участі у проєкті "Танці з зірками", де боровся за перемогу у парі з Ілоною Гвоздьовою. Як розповіла танцівниця сайту ТСН.ua, рішення ведучого доволі негативно вплинуло на її репутацію та на її родину зокрема.

"Щодо скандалу у їхній родині я не буду давати жодних коментарів. Це не моя справа, нехай розбираються самі. Але те, що на проєкті "Танці з зірками" своєю заявою про розлучення Володимир Остапчук завдав моральну травму мені і моїй родині, а також поставив пляму на моїй репутації – це факт. Бажаю їм вирішити їхні проблеми з мінімальними втратами для обох і щоб діти були щасливі", - сказала нам Ілона.

Ілона Гвоздьова та Володимир Остапчук / Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

На запитання, чи не намагався Остапчук залицятися до Ілони, артистка відповіла різко негативно. "У нас з Володимиром були виключно робочі стосунки. Після закінчення проєкту ми не спілкуємося", - наголосила Гвоздьова.

Нагадаємо, що Володимир Остапчук розлучився з дружиною Оленою Войченко після 14-річних стосунків. Пара виховує двох дітей, 6-річну дочку Емілію та майже дворічного сина Евана-Олександра. Днями Олена дала інтерв'ю, у якому розповіла про численні зради ексблаговірного. Своєю чергою Остапчук заявив, що все насправді не так. Що він ніколи не зраджував дружину. Окрім того ведучий знайшов пояснення вчинку екскоханої. Він заявив, що "можливо, вона ще не звикла до нового статусу і самостійного життя".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
111к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація