Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Завелися більше, ніж ми": Юлія Саніна про реакцію чоловіка на відвертий кліп із Тіною Кароль

"Завелися більше, ніж ми": Юлія Саніна про реакцію чоловіка на відвертий кліп із Тіною Кароль

Також солістка The Hardkiss розповіла про підготовку до першого стадіонного шоу.

Солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна, яка нещодавно випустила кліп із Тіною Кароль, розповіла про знімання доволі відвертого відео, йдеться у "Світському житті".

Так, виконавиця поділилася, як відреагував її чоловік на ніжності із жінкою.

"Ми спочатку так не поводилися так відверто. Це почалося десь за годину до кінця знімань, розійшлися дівчата. Там раз ручку поклала, два… А потім так сподобалося! А вони всі стояли за кадром і кричали: "Давай, клас, давай більше!". Увесь менеджмент, Вал, їм сподобалося. Думаю, вони завелися більше, ніж ми", – поділилася Саніна.

Крім того, Юлія Саніна розповіла про підготовку до ефектного шоу на НСК "Олімпійський". The Hardkiss стане третім гуртом, який підкорить "Олімпійський" стадіон. До цього збирали НСК гурт "Океан Ельзи" та мультиартист MONATIK.

Відео Юлія Саніна розповіла, як проходили зйомки відвертих сцен з Тіною Кароль

Не так давно вийшов досить відвертий кліп на дует Юлії Саніної з Кароль. Співачка поділилася, як проходили зйомки. Чи не ревнував чоловік Юлії Саніної до Тіни Кароль – дивіться в сюжеті. 

Юлія Саніна розповіла, як проходили зйомки відвертих сцен з Тіною Кароль

"Ми довго зважувалися на це. Нас спонукали люди. Навіть на концерті MONATIK ми потім виходили у фойє чи за лаштунки і всі нам казали: "Ви маєте зробити це наступними". Хочу вогонь, хочу феєрверки, звісно це буде не тільки про музику, а й про шоу", – розповіла Юлія.

Нагадаємо, нещодавно гурт The HARDKISS, порадував шанувальників мальовничим кліпом на пісню "Косатка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції