Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заворотнюк помістили до реабілітаційної клініки, їй паралізувало руку – ЗМІ

Через хворобу у акторки розвинувся парез правої частини тіла.

Акторку Анастасію Заворотнюк, яку днями виписали з лікарні, наразі помістили до реабілітаційної клініки.

У цьому медзакладі відновлюють сили важкохворі пацієнти. Як передає Telegram-канал Mash, через хворобу у Заворотнюк розвинувся парез правої частини тіла, їй паралізувало праву руку. Знаменитість не може самостійно пересуватися.

Тепер Анастасія проходить заняття в залі ерготерапії, а також їй проводять спеціальні водні процедури. Близькі артистки постійно перебувають поряд з нею, біля установи цілодобово чергує карета швидкої.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому лікарі відмовилися робити Анастасії Заворотнюк операцію. Стан артистки підтримуватимуть лише медикаментозно.

Зауважимо, у середині вересня ЗМІ з'явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані, однак тоді директор акторки Стас Христовий спростував цю інформацію і повідомив, що зірка сама розповість про свій стан в ефірі одного з федеральних телеканалів. А буквально нещодавно з'явилась інформація, що лікарі припинили інтенсивне лікування Заворотнюк через погіршення її стану, оскільки в неї діагностували набряк мозку, а також її частково паралізувало, буцімто у неї почали відмовляти органи й розвинулася пневмонія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції