"Здавалася доброю і чистою": Каньє Вест розповів, як закохався у Кім Кардашян

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Репер пригадав, як познайомився з майбутньою дружиною.

Популярний репер та чоловік Кім Кардашян Каньє Вест, знімком поцілунку з яким зірка схвилювала фанів, чи не вперше розповів, як закохався у свою знамениту дружину.

В спеціальному випуску телешоу E! True Hollywood Story він зізнався, що інтерес одне до одного виник у них за кілька років до того, як вони офіційно почали зустрічатися.

Кім Кардашян та Каньє Вест
instagram.com/kimkardashian

Так, згадуючи, як він ставився до Кім на початку знайомства, музикант зазначив, що "всякий раз, коли був поруч з нею або бачив її, я відчував магнітне тяжіння до неї. Вона здавалася доброю, чистою, щасливою, люблячою, сміливою і сильною жінкою", - сказав 42-річний Вест про свою кохану.

Кім Кардашян та Каньє Вест
instagram.com/kimkardashian

А сама Кім додала, що вони з Каньє познайомилися 2002 року і він зацікавився її персоною.

"Він запитував усіх, хто я така, і йому завжди відповідали, що у мене є хлопець", - зауважила Кардашян та зізналася, що після знайомства вони постійно спілкувалися, а згодом стали близькими.

"А потім він запросив мене до Парижу на свій показ мод, де все і сталося. Саме тоді ми почали наші стосунки... Всі говорили Каньє про мене: "Не зв'язуйся з нею! Вона зірка реаліті-шоу! Вона згубить твою кар'єру!". А він відповідав, що йому все одно, тому що він кохає мене", - поділилася спогадами Кім.

Нагадаємо, подружжя живе в шлюбі п'ять років і виховує чотирьох дітей: шестирічну Норт, трирічного Сейнта, півторарічну Чикаго і чотиримісячного Псалма, яких днями похрестили у Вірменії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції