Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Здавалося, що помираю: Комаров розповів подробиці моторошного ритуалу, який над ним провели у Бразилії

Ведучий "Світу навиворіт" таким чином "перезавантажився та знайшов нові сили".

Ведучий популярного тревел-шоу Дмитро Комаров, який днями показав приголомшливі наслідки бразильского ритуалу, наразі поділився його подробицями.

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров зараз з експедицією у Бразилії - країні контрастів, де на нього чекали непрохідні джунглі Амазонії й знайомство з  найдавнішими племенами, які повністю ізольовані від цивілізації. А їхні ритуали телеведучий випробував на собі, йдеться у "Сніданку з 1+1".

"Це був амазонський ритуал, індіанський. Це ритуал, який допомагає індіанцям перезавантажитись та знайти нові сили. Він пов'язаний з прийманням дуже небезпечної отрути. Я боявся це випробовувати на собі, але знаєте у нашій програмі я все намагаюсь на собі випробувати. Мене вмовили спеціалісти, індіанці, які все життя практикують цей ритуал. Вони пояснили, що обіцяють і гарантують мені життя, хоча звісно це було дуже лячно і незвично. Це було фантастично. Мені здавалось, що я помираю", - прокоментував Дмитро свої чергові пригоди. 

ВідеоДмитро Комаров розповів, чим займається в Бразилії

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров зараз з експедицією у Бразилії - країні контрастів. На Діму чекали непрохідні джунглі Амазонії й знайомство з найдавнішими племенами, які повністю ізольовані від цивілізації. А їхні ритуали телеведучий випробував на собі.

Дмитро Комаров розповів, чим займається в Бразилії

Також Комаров під час експедиції у Бразилії зустрівся з найнижчою парою у світі.

Дмитро Комаров_1

"Це чудова сімейна пара. Ми завжди шукали незвичних героїв, які надихають, мотивують, змушують переосмислити багато речей. Це найнижча пара у світі. Їхній зріст сумарно менше ніж півтора метра, якщо їх вдвох міряти. І вони щасливі, вони показують, як вони кохають одне одного і живуть абсолютно повноцінним життям. У дівчини свій манікюрний та салон краси. Хлопець також працює. Він для себе, своїми руками переобладнав автомобіль, незважаючи на те, що він не дістає до педалей навіть у машині-інвалідці, у нього ексклюзивний варіант старенької машини, яку він сам переробив", - розказав Комаров деякі подробиці нового сезону програми "Світ навиворіт".

Нагадаємо, із бразильської експедиції Дмитро Комаров везе до України зірку серіалу "Рабиня Ізаура" Луселію Сантос. Це за словами мандрівника, перший візит акторки до Східної Європи, де її любили найбільше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції