"Здійсни мрію": юна героїня благодійного марафону Лана Герасименко відвідала музичний конкурс у Парижі

Мрія 11-річної Лани Герасименко стала реальністю.

Однією з героїнь благодійного марафону "Здійсни мрію" стала 11-річна львів'янка Лана Герасименко. Дівчинка не лише майстерно грає на скрипці, а й сама пише музику та мріє стати композитором. Школярка влаштовує вуличні концерти просто в центрі Львова і так заробляє гроші на свою мрію.

Понад усе маленька скрипалька хотіла поїхати на міжнародний конкурс імені Олександра Глазунова в Париж, але грошей на поїздку за кордон у родини не було.

Лана Герасименко Здійсни мрію, скрипка_5
прес-служба каналу "1+1"

Завдяки благодійному марафону "Здійсни мрію", партнерам "Сніданку з 1+1" та спільним зусиллям чарівників Міжнародних авіаліній України (МАУ) і туристичної компанії "Феєрія мандрів" бажання маленької мрійниці стало реальністю. Разом із мамою та викладачами маленька Лана побувала на престижному конкурсі скрипалів у столиці Франції, про який так мріяла. 

"Рівень має бути високим, через те що ближче було до конкурсу, то страшніше нам ставало, бо хочеться бути найкращими", - каже викладачка Лани Мирослава Ліщук.

Лана Герасименко Здійсни мрію, скрипка_3
прес-служба каналу "1+1"

Кількагодинні щоденні репетиції, переїзд зі Львова до Києва, переліт до Парижа - і ось Лана у консерваторії, де починається конкурсна програма. Цьогоріч у змаганні брали учать представники десятків країн, а  учасник з України виступив тут уперше за 16 років існування конкурсу. У своїй категорії Лана виконала перед суддями 3 твори, один з яких ( "Фантазії на тему Кармен") вразив найбільше, адже зазвичай його виконують старшокласники та досвідчені скрипалі у консерваторіях.

Лана Герасименко Здійсни мрію, скрипка_2
прес-служба каналу "1+1"

Старання Лани оцінили і члени професійного журі під час інтерв'ю. І хоча найвищої відзнаки дівчинка не здобула, друга почесна премія дісталася саме нашій маленькій героїні. Та навіть не результат конкурсу, а можливість поїхати до Парижа та здійснити свою мрію – це найбільша перемога. А нас усіх 11-річна львів'янка, яка виконує концерти просто неба, безмежно захоплює та надихає!

Четвертий благодійний марафон "Здійсни мрію" на підтримку дітей у лікарні ОХМАТДИТ, який наприкінці грудня відбувся у прямому ефірі "Сніданку з 1+1", зібрав понад 200 000 гривень. У рамках марафону всі охочі мали змогу придбати ексклюзивні лоти від відомих українських знаменитостей, телеведучих, акторів, спортсменів. Придбати сувенір  від зірки міг кожен, хто запропонував найбільшу суму для  благодійного фонду "Крона". Попередні марафони були орієнтовані на збір коштів для онкохворих дітей, літніх людей та притулку для тварин. Загалом завдяки чотирьом марафонам вдалося зібрати майже 600 тисяч гривень допомоги.

Лана Герасименко Здійсни мрію, скрипка_1
прес-служба каналу "1+1"

Благодійний проект "Здійсни мрію", кураторами якого є телеведучі Лідія Таран та Олександра Лобода, запрошує усіх охочих приєднатися до команди чарівників та здійснювати мрії маленьких героїв разом! Допомогти у втіленні бажань дітей може кожен, зробивши будь-який внесок за реквізитами проекту "Здійсни мрію" або через офіційний сайт. Долучайтеся до всеукраїнського руху добра!

Рахунок проекту:

ПАТ ПриватБанк

рахунок в гривні 26007052726802

у доларах США 26004052728870

в Євро 26006052725860

МФО 300711, КОД ЄДРПОУ 34818334 отримувач ВБФ "Крона"

Номер карти ПриватБанку (прив'язаний до рахунку) 5169 3305 0264 2819

ВідеоЗі скрипкою до Франції: як здійснилася паризька мрія юної львів’янки Лани Герасименко

Залиште свій коментар